Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudok mit kezdeni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok mit kezdeni a beteges féltékenykedésemmel. Van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés

Volt egy 5 éves kapcsolatom és az akkori párom kiölte belőlem a bizalmat és az önbecsülést. Az utolsó 1-2 évben már brutálisan féltékenykedtem és azért lett vége.

Utána összejöttem egy másik pasival, akinek eléggé szines a múltja, mert sok futókalandja volt és imádják a nők. Az első 3 hónapig még nyugis volt minden, de mostanára ismét előjött belőlem ez a beteges féltékenykedés és akármennyire bizonyitja nekem, hogy Ő megváltozott, nem csal meg, nem érdekli más csak én, én akkor sem tudok neki hinni se bizni benne és már vele is napi szinten veszekszünk ez a hülyeségem miatt, hogy beképzelek dolgokat, hogy tuti mással van vagy tuti megcsal...Kérlek segitsetek hogyan tudnám ezt a féltékenykedési betegséget leküzdeni, hogy ez a kapcsolatom ne úgy végezze miattam, mint az előző...:/



2016. febr. 26. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszeru... Szereted? Akk ne b@ szd el! Vegyel erot magadon mert kulonben ennek is vege lesz. Ha nem tudsz ezen felulemelkedni szakits most mert kesobb meg fajdalmasabb lesz.
2016. febr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha igazan azwreted meg tudsz valtozni :) de kutyabol nem lessz szalonna, nemtudom, en nem biznek meg egy ilyen fiuban...
2016. febr. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!