Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mégis mit tegyek? Elijeszt vele.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek? Elijeszt vele.

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátommal. Én úgy viselkedem, mint egy átlagos fiatal, szórakozás, szerelem és persze tanulás is mindezek mellett. Viszont a barátom nem. Nem igazán járt el szórakozni, csak az utóbbi időben kezdett, aztán néha úgy viselkedik, mint egy 50 éves férfi. Szeretem őt, vele akarok lenni természetesen, terveztem vele is jövőt, de nélküle is és ő ezt nem bírja elfogadni szerintem, kiborul ha ez szóba jön. Ha mondom neki, hogy nem biztos, hogy mi együtt leszünk az elkövetkezendő 5 évben, de hagyjuk magunkat meglepni, mert semmi sem biztos, teljesen kiakad, mert ő velem képzelte el a jövőjét és olyan rossz, hogy én így állok az egészhez, hogy nem akarok vele lenni, akkor szakítsak vele, de ő nem fog. Együtt nem járunk el bulizni, csak külön (sajnos nem minden esetben megoldható az együtt való szórakozás). Ha meg mondom neki, hogy szakítson velem, ha nem tetszik neki az amilyen vagyok, akkor erre ő elkezdi újra, hogy már pedig ő nem fog, én vagyok számára fontos, ő velem tervezett el mindent. Ezzel pedig engem borít ki teljesen. Már egyszer szakítottunk, eléggé megszenvedtük a külön töltött hónapokat, nagyon fájt nélküle lenni, de valahogy bennem van azaz érzés, hogy mi van ha már csak megszokásból vagyunk egymás mellet, mert előtte több éves barátságunkat adtuk fel mindezért. Olyan mintha megszállottan szerelmes lenne belém, ezzel pedig elijeszt, mert én belé pedig nem. Szeretem, szerelmes vagyok belé, rossz ha nincs velem, de néha nagyon sok amit csinál. Gimnázium után én teljesen új életet akarok kezdeni, nagy terveim vannak és nem mindegyikben tud ő jelen lenni.

2016. febr. 28. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát eleg bonyolult.. szerintem beszélj vele
2016. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, nem is egyszer. Jó ég, rengetegszer és mindig ott kötünk ki, hogy én kijelentem neki, hagyjon békén mára, nyugodjanak le a kedélyek, majd tiszta fejjel újra beszélgetünk, de aztán hiába mondom ezt ki, mindig én keresem fel újra őt, mert hiányzik a társasága, de mikor újra neki kezd ennek, folytatódik az amit megpróbáltam abba hagyni. Kegyetlen természetem van nekem is, be is vallom, sokszor bocsánatot is kérek tőle ez miatt, de hát ismer, így szeretett belém, akkor miért akad ki ennyire, az utóbbi időben pedig eléggé, de igyekszem kontrollálni, hogy neki jó legyen, viszont nem mindig sikerül.
2016. febr. 28. 12:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem sajnos meg is válaszoltad magadnak:

"már csak megszokásból vagyunk egymás mellet".

Nagyon úgy tűnik, hogy rugdossátok egymást fájdalmasan előre.

2016. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ott van a "mi van ha", viszont lehet igazad van, de ő nem szeretne szakítani és hát én sem, mert ha különválunk elveszítem azt akiben a legjobban bízom.
2016. febr. 28. 14:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Magadban bízz a legjobban ne másban :)

Gondold át rendesen, akár papírra is kilistázhatod az érveidet pro és kontra.

2016. febr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat és a segítséget :)
2016. febr. 28. 18:00
 7/8 anonim válasza:

Szerintem te változtál meg. Nem szereted, vagy nem eléggé. Azt írtad, nem minden jövőbeli tervedben tud jelen lenni. Ha igazán szeretsz valakit, köré építed a jövődet. Szerintem mélyen változásra vágysz, csak nehéz beismerned magadnak. Nehéz lépned, mert még szereted, de ha elolvasod a leírásod, mint külső szemlélő, szerintem te is azt fogod gondolni, hogy nem egy boldog, szerelmes lány írása.

Mindenesetre, minden gondot meg lehet oldani, de ha ő ennyire nem érti meg a problémáid, szerintem nem lesz hosszúéletű már ez a kapcsolat.

Sok sikert!

2016. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen,lehet abban valami,hogy megváltoztam. Sajnos nem, nem lehet benne minden jövőbeli tervemben, mert ő nem tudja elképzelni magát abban a közegben amire én vágyom. Sokan is mondták, hogy teljesen más "világból" valóak vagyunk, egyszerűen nem illünk össze. Én persze ezt mindig megcáfoltam, márpedig mi együtt tökéletes egy páros vagyunk. Szeretni szeretem, olyan nincs, hogy ne szeretném, de tényleg nem úgy mint ő engem. Inkább hagyom, egyikünknek sem akarok rosszat, de mivel még együtt vagyunk, megy a folyamatos veszekedés és ezzel annyira taszít magától.

Köszönöm a válaszod és a jó kívánságot, majd lesz valami.

2016. márc. 6. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!