Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretem a barátom de mégis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátom de mégis másra gondolok, miért? (Többi lent)?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve vagyok együtt a barátommal, nagyon szeretem és jól megvagyunk, talán néha belesűllyedünk a hétköznapokba. Modjatni együtt élünk, én viszont közbe egyetemre járok. Nem nagyon vannak közös témáink meg közös édeklődési köreink, viszont az összes barátunk mindkettőnk barátja, és az életünk minden részlete közös. Nem rég beleszerettem az akvarisztikába, ő unja. Kb 2 hete megismertem egy fiút aki akváriumokat csinál, igy ismertem meg, és nagyon szimpatikus. Nem tudom hogy kezeljem ezt a helyzetet. Voltatok már így? Tippek? Mit tehetnék?

2016. jan. 23. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ijj ez nehéz ügy. Szerintem ez a kezdeti szerelem átalakult valami mássá, valami megszokottá. Még most is szereted valószínűleg, de már nem úgy, mint régen. Megszokásból vagytok együtt ebből leszűrve.
2016. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Túl sok minden köt hozzá hogy feladjam valakiért akivel talán közös a hobbink. Nem akarok semmit a másik fiútól csak megismerni hogy barátok legyünk, csak lelkiismeret furdalásom van neki foogni ismerkedni egy fiuval mikor az akit szeretek 150km-rel arébb rám vár.
2016. jan. 23. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Privatban irok
2016. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!