Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Évek óta együtt vagyunk, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta együtt vagyunk, de nem tudja túltenni magát azon, hogy volt más is az életemben. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyunk, de volt egyszer, hogy szakított velem a barátom, majd három hónap múlva újra összejöttünk, de közben összejöttem egy másik sráccal másfél hónapra. Nem volt jó, nem is szerettem, de akkor olyan volt, mintha ez kéne. Tudom, hogy hiba volt, de nem tudtam, hogy ő visszajön, főleg azt nem, hogy ilyen hamar.

Ez már rég volt, de azóta is ott van a fejébe, gyakran a depresszió határán van emiatt, hogy nekem volt más rajta kívül, egyszerűen nem bírja ezt feldolgozni. Nem tudom, hogy segíthetnék rajta. Ő is próbál javulni, tudja jól, hogy nagyon szeretem, és ő is szeret engem,és boldog akar lenni velem, de emiatt a gondolat miatt nem megy neki. El fog járni pszichológushoz a nyáron, hátha az segít.

Tudnátok valamit tanácsolni? Nagyon szeretnék rajta segíteni, rossz nézni, ahogy emiatt tönkremegy. :(

18/L



2015. máj. 31. 19:27
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem vagy hibás abban,hogy új kapcsolatot akartál hiszen nem tudhattad,hogy a párod meggondolja magát.Hogy ezt a dolgot nem tudja feldolgozni legfeljebb egy szakember tud mit kezdeni.Te bárhogy próbálsz segíteni nem lesz jobb a helyzet.Remélem ez nem fog a kapcsolatotok rovására menni.Bár saját és baráti kör tapasztalata azt mutatja,hogy ha valamelyik fél nem tud tul lépni a múltban történteken az később szakításhoz vezet.Sok sikert nektek!
2015. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát én is remélem, hogy rendbejönnek a dolgok, mert nagyon szeretem, és ő is engem.

Köszönöm a biztbiztatást. :)

2015. jún. 8. 07:37
 3/3 BulmaSwan válasza:
Nem vagy hibás abban, hogy a szakításotok után mertél összejönni egy másik fiúval. Nem igazán értem ezen mit olyan nehéz feldolgozni neki, főleg, hogy nem is szeretted azt a másik fiút. Ezt igazából akkor el kellett volna fogadnia, mikor újra összejöttetek. Ráadásul még a párod szakított veled és akkor ő van meglepődve, hogy utána egy időre összejöttél mással. Szerintem felesleges ezen rágódnia. A múlt elmúlt.
2015. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!