Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A Ti párotokkal mikor volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Ti párotokkal mikor volt meg az első csók?

Figyelt kérdés
:DD

2016. febr. 29. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
exemmel akkor este amikor megismertem :D
2016. febr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
1 honap utan csokolt meg es nem siette el hogy mar az elso heten lesmarol , én örültem neki h nem siette el ☺
2016. febr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nállunk 3 hónap után és én léptem (,,sajnos"😄)
2016. febr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első randin.kb:10-15percel "kezdés után".

Azt is engedte,hogy simizzem a melleit😊...de csak melltartón keresztül😔.

2016. febr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk pár nap után,nagyon jó barátokkènt indultunk,vèletlen árulte el,hogy mit èrez irántam ès èn akkor a földön kerestem az állam,ezèrt nem mert közeledni sem annyira mint előtte,nem akarta szerintem,hogy soknak vèljem,ès èreztem rajta hogy fèl mert első tali volt azután,hogy elárulta,így fogtam magam ès megcsókoltam,hogy megnyugodjon :D 17/L
2016. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinél másabb a menet, személyszerint én az a fajta vagyok aki először mint barát vagyok az illető mellett, aztán alakul, hol kevesebb,hol hosszabb idő után adódik. Exemnél akivel x évet lehúztam, 2-3 hónap után de általában a csók már azt jelenti hogy innentől kezdve együtt vagyunk,legalábbis nálunk azt jelentette. Jelenlegi párom fakabát létére nem volt ilyen bátor s nem siette el a dolgot, mindenképpen tett a mélyreható érzésért hogy megmaradjon. :) Kb félévig udvarolt mire összejöttünk,meg van a maga sztorija ennek is. Emberre válogatja. :)
2016. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előbb volt a csók és utana a kapcsolat..."ha már ilyen jól megértjük egymást".
2016. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!