Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még régebben jöttem össze a barátnőmmel, de mostanában nem tudom mi a helyzet.

4 éve vagyunk együtt ha azt az időt is beleszámoljuk amit külön töltöttünk mert megcsalt.

Igen-igen létezik ilyen is mikor nem a férfi lép félre és egy fél évet külön töltöttünk..

Azóta újra együtt vagyunk, de rengeteget agyalok a dolgokon, hiába beszéltük meg többször is..

Irtózom azoktól a gondolatoktól amik gyakran előjönnek bennem, hogy másnak a kezét fogja mással csókolózik stb.. És ezeket a gondolatokat konkrétan látom magam előtt.

Miért van ez?

Azért csalt meg mert "túl sok időt töltöttünk együtt és Monotonná vált a kapcsolatunk"..

Rengeteget töprengek azon, hogy mit tegyek.. Beszélgettem már sok lánnyal azóta és volt is 1-2 akivel eltudtam volna képzelni ezt-azt, de Sosem mentem bele semmibe a barátnőm miatt. Mert úgy érzem szeretem, de mikor a fentebb leírt gondolataim előjönnek legszívesebben ordítani tudnék és nem akarom látni olyankor.. Természetesen ezeket magamban tartom..

Valamint mostanában a sz*xualis életünk is elkezdett csökkenni.. Régen elég gyakran együtt voltunk mostanában pedig elalszik ha együtt vagyunk ..

Nem igazán tudom mit tegyek..

Próbáltam ezeket a gondolatokat elűzni, de nem tudtam sehogysem..

Gondolkodtam a szakításon, de nem tudom úgy elképzelni az életemet, hogy nélküle keljen léteznem...

Tanácstalanná váltam. :(

Valaki volt már hasonló helyzetben? Mit gondoltok?

19/F



2016. márc. 1. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem voltam hasonló helyzetben, de az elmondottak alapján jobbat érdemelsz. Gondolom nehezen lehet kigyógyulni egy ilyen kapcsolatból. Ne haragudj, de ha ilyen tahó hogy megcsal akkor ezt a kapcsolatot már csak te akarod --》vegyél egy nagy levegőt és menjél külön. Sajnos megint megtenné.
2016. márc. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínű azért csalt meg mert túl sokat voltatok távol egymásnak neki pedig farokhiánya lett. Ezt a helyedben nehezen de elnézném neki, mert az embereknek vannak bizonyos szükségletei. Az viszont, hogy elalszik, az már a te hibád mert unalmasan csinálod a dolgokat. Gondolom mindig ugyan azt, ugyan úgy csináljátok. Vigyél valami új, izgalmas dolgot bele, hogy visszajöjjön a régi szikra.
2016. márc. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát ha össze jönnek a dolgok annál többet nem tudok tenni, hogy még át is kopognak a falon mert elég hangos a dolog + nem 5-10 perc alatt van vége. Tehát ezt az elalvás témát nem igazán vágom.

Másrészt viszont ez, hogy újra megtenné az is kérdéses mert nonstop a fülemet rágja, hogy szeret stb stb. meg amit tud azt is meg is tesz..

Csakhát mégis ezek a Gondolatok, meg ugye ez a "már egyszer megtette megteheti megint" dolog elég rossz...

2016. márc. 1. 00:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Hiába jöttetek újra össze, ez már soha nem lesz olyan mint régen. Nem miatta elsősorban, hanem miattad. Nem érzed már a korlátlan bizalmat, kételyeid vannak,egyre több dolgon agyalsz. A jelek szerint nem tudod feldolgozni és elfelejteni azt a megcsalós dolgot, és a bizalom hiánya megmérgezi a kapcsolatodat. Szerintem ideje lenne véget vetned a dolognak, mert már nem boldogságot generál számodra a dolog, hanem kételyeket, aggályokat. Hiába érzed úgy, hogy nem élnéd túl, csak magaddal szúrsz ki, ha továbbra is fenntartod ezt az állapotot
2016. márc. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
a megcsalas a leggusztustalanabb dolog es erre nincs mentseg, az h adtal neki meg egy eselyt a gyengeseg jele, ne gondolja mar h veled megetehet akarmit, szerintem tedd tonkre az eletet, erd el h szenvedjen aztan hagyd ott es keress mast akivel boldog lehetsz es nem kell azon aggodnod h egy masik f a szra bukik eppen
2016. márc. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Azért csalt meg mert "túl sok időt töltöttünk együtt és Monotonná vált a kapcsolatunk".. "

Jegyezd meg, hogy semmi nem hatalmazza fel az embert arra, hogy megcsalja a másikat, akármilyen problémák is vannak egy kapcsolatban!


Akármennyire is szomorúan hangzik, ennek a kapcsolatnak nem lesz boldog jövője. Ideje elgondolkodni a szakításon. Nagyon erősen.

2016. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zeusz105 válasza:
Engem is megcsaltak, én is mindig ott voltam a csajjal. És megcsalt. Semmit nem jelentettem neki. Végül meg el is tiltották, így lett vége a kapcsolatunknak. Pedig picivel több mint 1 évig voltunk együtt.
2016. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!