Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítottam vele, válságos a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele, válságos a helyzet, öngyilkosságon is gondolkozik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval szakítottam 2-3 napja a barátnőmmel,hát annyira durva volt az eset,hogy bezárta az ajtót és eldugta a kulcsot,hogy ő addig nem enged haza míg nem vagyunk együtt,na sebaj megszabadultam,de annyira hiányzok neki és annyira nem tudja feldolgozni a történteket,hogy öngyilkos is akart lenni,megigértem neki,hogy barátok maradunk örökre,és hogy adjon időt és megmutatom neki,hogy kár ezt tenni.Sajnálom is nagyon mert szeretem és ő is hiányzik nekem,csak tudom hogy nem szabad újra összejönnünk... És nem,ő nem az a fajta,akinek azt mondod hogy tedd meg és nem fogja ...

2016. márc. 1. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok? Ha gondolod írd meg privátban.:)
2016. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor miért szakítottál vele?
2016. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Smárolt egy másik fiúval ...
2016. márc. 1. 16:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mióta voltatok együtt? Ha sokáig, és jó volt vele, adhatsz neki egy esélyt. Ha nem, hidd el nem fogja megölni magát...
2016. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve,és az utóbbi időkben szinte minden nap veszekedtünk már,és sok apróságot eltitkolt előlem,kis "füllentések",az utóbbi 4 hétben pedig alig,utóbbi 1-2 hétben pedig szinte egyáltalán nem foglalkoztunk egymással..Fészen semmi téma,ha jött telefonozott én filmet néztem,persze ez mind nem miattam... Nem én akartam így ... Aztán mikor szakítottam vele véglegesen egy hazugsága miatt,fél órára rá egy tucat ember értesített róla hogy mit csinál a buliban :) És így én úgy döntöttem hogy nincs gusztusom hozzá többet úgy ... És amúgy régen veszett jó volt ha ez számít.
2016. márc. 1. 16:31
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja és állítása szerint most jött rá ezzel újra arra,hogy mennyire szeret,és minden a régi lesz,csak már nem tudok neki hinni sajnos semmibe ^.^ ugyanis sírig tagadta volna ezt az ügyet ha nem köpik be .. Én meg simán össszejöttem volna vele azzal a tudattal hogy nem csinált semmit .. Szóval jogos na ... Csak félek meg sajnálom mert össze van törve sír állandóan ... De nem tudok neki megbocsájtani
2016. márc. 1. 16:47
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nagyon jól kezeled a helyzetet! Ha erre rálegyintesz máskor simán meg fogja csinálni újra, azzal a tudattal, hogy te úgy is adszneki következő esélyt! Ez remek lecke lesz számára, az ő érdekében is. Ha annyira súlyos, hogy öngyilkossáhot tervez, vidd el pszihológushoz és segíts neki kitisztulni, mert ez nem normális, ha ennyire kiborul.....
2016. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2017. szept. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Túlélte xD
2017. dec. 6. 00:10
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Érzelmi zsarolás. Dobnám a csába, ha még nem tetted volna meg.
2020. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!