Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Véget kellett volna vetni akkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget kellett volna vetni akkor?

Figyelt kérdés
Van egy olyan szitu , hogy kint volt külföldön nyaralni osztálytarsnőivel és mivel alig volt netközelben alig beszéltünk . Kint megismerkedett egy sráccal , és vele volt jóban és azt mondta jó érzéssel töltötte el , hogy legalább van egy fiú , akivel tud beszélni , meg ilyesmi . Azt mondta semmi nem történt , csak kettő "apróság" : 1 ittasan beleült az ölébe vele szemben és ölelkeztek , meg beszélgettek . 2 amikor a párton végignézte a napfelkeltét vele volt és a srác szájonpuszilta/csókolta , de ő leállította azonnal , rám hivatkozva . De ez nem egyszer fordult elő akkor( kérdeztem , hogy miért nem ment arrébb, vagy baszta pofán , azt mondta azért , mert egyedül lett volna és elég ijesztő mert volna egyedül kint lenni ) . Na már most ez kb 7 hónapja volt, 3 hónapja együtt voltunk , azóta nem volt semmi komoly gond , de hihetetlenül zavar , de akkor megbocsátottam neki . Félek, hogy ez felemészti az amúgy nagyon jó kapcsolatunkat , de pl megyünk majd ketten ugyanerre a helyre közösen és úgy érzem , hogyha velem ott lenne és ott romantikáznánk , akkor el tudnám felejteni az egészet , de ez nem tudom mennyire biztos . Akkor szakítanunk kellett volna , vagy rendben van ez így ? Van esély rá , hogy ne zavarjon, vágy elfelejtsem ?

2016. márc. 2. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez rajtad múlik, hogy számodra ez mennyire elfogadható, szerintem ha ő ilyet megtehet ilyen fura indokkal akkor tedd meg teis azt kész, legalábbis vedd úgy, hogy eddig te is elmehetsz és semmi joga felháborodni vagy hagyjon ott, persze ne rám halgass ha neked ez jó, hogy a csajod lenyom egy dumát h mások ölébe ülhessen meg naplementét nézzen akkor jó.
2016. márc. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát bosszúljam meg szerinted ? Úgy vagyok vele igazából, hogy még egy apró , ehez hasonló dolog és nem kérdéses.
2016. márc. 2. 00:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom hogy most kötelező megcsinálnod, kivéve ha ennyire zavar, de legyen benned hogy teis megteheted ezt vele bármikor és semmi joga kiakadni, egy ilyenért elhagyni azért fura lenne, inkább az dönt, hogy ettől mi fog változni, megemésztened marhaság mer akkor csak kihasznál és te is megőrülsz benne, bár nem tudom nem ismerlek. Keményen tudasd vele, hogy innentöl te is elmehetsz eddig a szintig, ha ő megbánja tettét, és ha megteszed akkorse hagy ott akkor sztem lezárható a dolog.
2016. márc. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk az h 7 hónapja volt, így lehet, hogy már nem tudsz olyan hatást elérni vele ha felhozod.
2016. márc. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!