Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszik az osztalytarsam de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztalytarsam de van baratom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok, iskolat valtottam igy uj osztalyba kerultem. 1 eve van baratom, de az uj osztalyomban van egy fiu aki iszonyatosan tetszik. Alig beszeltem vele, de kulsore, a mosolya, mindene nagyon bejon. Egy evvel fiatalabb nalam 15eves, a baratom pedig 19lesz, igy furcsallom hogy egy nalam fiatalabb egyaltalan megtetszett.

Mostanaban egyaltalan nem jo a kapcsolatom a baratommal, agressziv lett, es abszolut nem kivanom ot. Szerintem mar csak a megszokas miatt vagyunk egyutt. Viszont kiderult a fiurol aki tetszik, hogy annak ellenere hogy mennyire jol nez ki (sokaknak tetszik), meg csak nem is csokolozott. Ez engem egyaltalan nem zavar, szerintem aranyos hogy teljesen tapasztalatlan.

Nem tudom mit kene tennem, merre lepni.

Mit tennetek a helyemben?

Ami a fiu mellett szol nalam az az hogy a baratom tul komolyan vesz mindent, megakarja kernie a kezem stb. es kozolte hogy o mar tul van a bulizos korszakon, holott en meg el se kezdtem, es ki se eltem magam.. Aki tetszik az pedig velem egyidos, tehat gondolom o is hasonlo helyzetbe van.


2016. márc. 3. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Maradj hűséges. Ha elhagyod egy másik miatt, akkor legalább előtte tudd meg hogy van e nála esélyed
2016. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

1. Búcsút intesz a jelenleginek.

2. Összejössz az újjal.


Csinálhatod fordítva is, de abból komoly bonyodalmak szoktak származni.

2016. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szeretnéd a barátod akk nem tetszett volna meg más. Gondolkozz h melyiket szereted jobban. Mondjuk azért az is igaz h a kettő közül ha az első eleget tesz/törődik veled nem tetszene most más.
2016. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2016. márc. 3. 19:10
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Én kinevetnélek, ha a 19 éves barátod után egy 15 évessel jönnél össze......:D mekkora köcsög vagyok, de ez van.
2016. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En se szamitottam arra hogy megtetszik de ez van:)
2016. márc. 3. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!