Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok, ti elviselnétek ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti elviselnétek ha a csajnak sok a fiú barátja?

Figyelt kérdés

17F

Ő 16L

Odavagyok érte...

Normális lánynak tűnik,okos,Facebookján 150 körüli lajk,instán 80 körül szokott lenni,500 követő,385 követés.

Viszont neki nagyon sok a fiú barátja.

Mert a lány barátokat kétszínűbbnek tartja.

Van neki egy olyan képe amin 9 fiu között van 1 csaj egy házibuliban.

Szóba hoztam ezeket neki,azt mondja hogy csak barátok és nem kell aggódnom mert normálisak.

Mondtam neki azt a mai "Fiú barát akkor is barát ha beteszi" közmondást.

Azt mondta hogy nem ad rá okot hogy aggódjak mert ők csak barátok és nem tesznek be semmit.

Én kicsit frusztrált vagyok ezzel kapcsolatban.

Ti mit gondoltok?



2016. márc. 4. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj... Hiába van sok fiú barátja, fiú ismerőse. Attól függetlenül lehetsz te az az EGYETLEN, aki meghódítja a szívét és akiért oda lesz. Túl sokat parázol. Mondjuk könnyű ezt így mondanom :D Ha én lennék olyan helyzetben én is paráznék ezen, de megbeszélted a lánnyal, szóval nem értem a problémát :)
2016. márc. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Magában nem zavar a aok barát, de a leírásod alapján engem taszítana az egyénisége.
2016. márc. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én hasonlóképpen vagyok fiú verzióban...

Csak lányokkal tudom igazán jól érezni magam és még sosem volt, h a lány barátok közül vmelyikbe beleestem volna és nem is feküdnék le egyikkel sem.

Tudom h hol vannak a határok és fontos azokat megtartani, h ne veszítsem el a barátaimat.


Persze vannak olyanok, akiket a farkuk irányít/illetve vannak ribik... Nekik nem lesz sok barátjuk az ellenkező nemből...


Neked kell eldönteni, h vagy-e elég férfi ahhoz, h a sok pasi között is meg tudd neki adni a legjobbat, mert akk biztos nem fog más irányba kavarni, ha egy igazi férfi megad neki mindent érzelmi és testi szinten is.

2016. márc. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit az uccsó ìrt az is baromság, nincs ilyen hogy igazi fèrfi, minden embernek vannak hibái ès csak a filmekben elvárás hogy.mindenki tökèletes legyen.


Amúgy nèzd, ha fèlre akar dugni fèlre is fog, ahhoz nem kell tucatnyi fiú barát. Viszont amìg ezt nem teszi kötelessèged megbìzni benne, már csak azèrt is, mert az ok nèlküli fèltèkenykedès nagyon kontraproduktìv, kvázi simán el lehet vele akár üldözni is a másikat.

2016. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem!
2016. márc. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

NEM! Mert ahol sok a hím ott előbb-utóbb lesz party! :D

Higgy nekem!

2016. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is szkippeltem az ilyen csajokat. Még csak nem is a sok ácsingózó hímtag miatt, hanem úgy alapvetően nem tartom jó jelnek ha valaki nem jön ki a saját nemével. El sem tudom képzelni, hogy nekem nők (vagy annak idején lányok) legyenek a legjobb barátaim.


Lehet hogy amúgy nincs nagy gond a csajjal, de én nem értem az ilyesmit, és nem is igazán érdekelnek az okai. Ő ilyen, én/te nem, next.

2016. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és ha kényelmetlenül érzed magad, akkor mindenképp hagyd. Tényleg rossz dolog a féltékenykedés, de nem könnyű legyőzni, és nem is kötelességed. Szerintem evolúciós okokból teljesen érthető hogy a férfiakban zsigeri érzéseket kelt, ha a nőjét folyamatosan sok más férfi társaságában látja. A fene szeret aggódni ilyenek miatt.


Úgyhogy nem kell elnyomni vagy leküzdeni itt semmit, teljesen érhető a frusztrációd, keress inkább olyan lányt, akinél nincs ilyen probléma. Van elég.

2016. márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én elviselném, ha lennének. De ha kifejezetten sok van, akkor nem. Folyton azon rágódnék, vajon éppen melyikkel érzi jobban magát, mint velem és melyikkel mélyül el a viszonyuk. Hülyeség, hogy valaki ilyen szinten nem képes kijönni a saját nemével...Mert a fiúk nem kétszínűek (tisztelet a kivételnek)? A legtöbben valószínűleg ott a hátsó szándék, mindössze megmaradtak barátnak, de a szándék nem feltétlen változik.

Nekem nem kellene felesleges stresszforrás.

2016. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha ez a lény egyszer tényleg beleszeretne valakibe, akkor már nem lenne szüksége a sok fiú barátra. Különben is furcsa, hogy olyan sok barát kell neki.Ha lánnyal barátkozik az ember, akkor is csak két-három barátnője van, nem egy regiment. Ezek a fiúk lehet, hogy rendesek, de titokban azt akarják... Aztán ki tudja, meddig tud ellenállni. De hogy téged nem szerelemmel szeret, az is biztos.
2016. márc. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!