Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok, ti elviselnétek ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti elviselnétek ha a csajnak sok a fiú barátja?

Figyelt kérdés

17F

Ő 16L

Odavagyok érte...

Normális lánynak tűnik,okos,Facebookján 150 körüli lajk,instán 80 körül szokott lenni,500 követő,385 követés.

Viszont neki nagyon sok a fiú barátja.

Mert a lány barátokat kétszínűbbnek tartja.

Van neki egy olyan képe amin 9 fiu között van 1 csaj egy házibuliban.

Szóba hoztam ezeket neki,azt mondja hogy csak barátok és nem kell aggódnom mert normálisak.

Mondtam neki azt a mai "Fiú barát akkor is barát ha beteszi" közmondást.

Azt mondta hogy nem ad rá okot hogy aggódjak mert ők csak barátok és nem tesznek be semmit.

Én kicsit frusztrált vagyok ezzel kapcsolatban.

Ti mit gondoltok?



2016. márc. 4. 07:43
1 2
 11/11 bogcsi15 válasza:

15L

velem es az exemmel is ez volt, es neki megcsalas maniaja volt, azon kiakadt, hogy ha leporolta a hatam egy haverom...

aztan nyaron megismertem egy sracot, aki most a legjobb baratom, de o ezt megcsalasnak hitte, es itt lett belole elegem es szakitottam vele

te NE LEGYEL ILYEN!! ha a csaj szeret, es nincs ra oke hogy megcsaljon ne parazz :)

2016. márc. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!