Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha mással beszélget?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha mással beszélget?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 2 éve vagyunk együtt. Észrevettem régebben, hogy egy barátnőmmel beszélt, amit egyikőjük sem mondott. Mikor rákérdeztem elmondta, hogy semmi olyan nem volt, ami a kapcsolatunkat megrendítené. Ez a "barátnő" nem egy egyenes jellem...

Pár napja (kb 1 hete) észrevettem, hogy megint írt az a lány, és megint nem szólt. Mondta, hogy neki nem tetszik, meg nem bírja olyan nagyon nagyon, csak azt nem értem, hogy akkor miért titkolja. Biztosan szóvá fogom tenni, de nem akarok féltékenynek tűnni. Mindig mondja, hogy csak én kellek neki, és tudom, hogy szeret. Én is szeretem, ezért is zavar. 18/L es 22/F

Köszi a válaszokat



2016. márc. 5. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Csak barátkoznak és azért nem szól róla mert tudja milyen hisztis vagy és féltékenykednél.Ha így folytatod ott fog hagyni ha ennyire megakarod szabni kivel beszélhet és kivel nem.!
2016. márc. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, attól még, hogy együtt vagytok, lehet magánélete. Nem köteles az összes beszélgetéséről beszámolni neked. Hagyj neki privátszférát. A stabil párkapcsolat alapja a bizalom. Feltétlen bizalom. Ha azt mondja, hogy csak te kellesz neki, akkor hidd el, és ne kételkedj a hűségében. Ha a másik csaj annyira nyomulna, azt valószínűleg elmondaná neked.
2016. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első: nem szabom meg :) ezt az egyet kértem tőle hogy őt mondja el mert ismerem a csajt...


Második: köszönöm. Mindenki mást elmond, ha valaki nyomul és lekoptatja. Engem nem az zavar, hogy beszélnek. Csak az, hogy olyan szinten titkolja, hogy kitörli ha írt és ottvagyok. Ismerem a lányt, tudom milyen.

2016. márc. 5. 14:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenről tudnod ha beszélgetnek akkor beszélgetnek ez van ha ismered a csajt ha nem.
2016. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2016. márc. 5. 14:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyomj vele egy cica harcot :D
2016. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálatok be kell jelenteni, hogy ki kivel beszél? Nem tagadta le amikor rákérdeztél, azaz nem titkolja. Innentől kezdve nem értem hol a probléma. Barátomnak (másfél éve vagyunk együtt) talán több lány barátja van mint fiú, van amelyikkel szinte napi rendszerességgel beszél, komoly dolgokról is. Ha el szeretném olvasni bármikor elolvashatom a beszélgetéseket, de nem szoktam. Megbízok a barátomban, tudom hogy engem szeret. Ha meg már nem így van, akkor miért láncoljam magamhoz? Persze szomorú lennék, de nem minden kapcsolat tart örökké, próbálhatod korlátozni de aminek meg kell történnie meg fog történni. És egy féltékenységre simán rámehet a kapcsolat. Szóval összességében szerintem bízz benne, ebben nincs semmi rossz. 18l
2016. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most olvastam a későbbi kommentedet: kérdezz rá hogy miért nem akarja megmutatni, de ha így se hajlandó akkor se nagyon tudsz mit tenni, max elmondod hogy téged ez így zavar.
2016. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy zavar, mégis volt, hogy elfordította a telefont (igaz akkor épp holtponton volt a kapcsolatunk és félig direkt idegesített vele) azóta már nincs semmi gond a kapcsolatunkban. Csak ezt nem értem, hogy miért. Nemtudom, hogy megmutatná-e. Egyszer rólam beszéltek a csajjal
2016. márc. 5. 16:06
 10/10 A kérdező kommentje:
Jaa, és köszönöm:))
2016. márc. 5. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!