Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Komoly kapcsolatban vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban vagyok, de teljesen oda vagyok egy masik fiúért, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most leszunk marciusban egy eve egyutt a jelenlegi parommal, par honapja koltoztunk ossze. Minden jol mukodott, de az utobbi idoben ellaposodott a dolog, szex nem nagyon van, es nem is nagyon foglalkozunk egymassal.

Ido kozben megismertem egy masik fiut egy barati tarsasagon keresztul akiert az elso perctol kezdve megorulok. Imadom ha mosolyog, folyton ot nezem, legszivesebben letepernem ott helybe, de nyilvan nem teszek ilyet, leginkabb mert baratom van. Ez a fiu eleg felenk, de iszonyu jo kiallasu, nem tudom miert nincs baratnoje es miert szuz, de en ugy erzem tetszek neki. A testvere jo baratnom, es vele is beszeltem errol.

Mit gondoltok mit kene tennem? Menthetetlen a kapcsolatom vagy ez csak fellangolas, mert eppen rossz a helyzet a parommal?



2016. márc. 7. 17:31
 1/4 anonim válasza:
Szerintem várj még egy kicsit, próbálj színt vinni a kapcsolatotokba. Fözz neki valamit vagy lepd meg. Elképzelhetö hogy ez inkább egy fellángolás.
2016. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt elso!:)
2016. márc. 7. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha valamit egy év után már mentegeni kell, azt szerintem megette a fene.

Mondjuk nem vagyok 20 éve házas, de nekem 4,5 év után még nem kell mentegetni semmit, pedig férfi vagyok.

2016. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor ez a kapcsolat nem elég komoly.

Egyébként akkor se teperj le senkit "ott helybe", ha szingli vagy, mert egy felszínes ri.banc jutna rólad eszembe. :) Mondjuk az ellenkezőjéről nem győztél meg teljesen, csupa külsőségeket soroltál fel.

2016. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!