Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti kibékülnétek a barátotokkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kibékülnétek a barátotokkal?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. 27 éves barátom van. Másfél éve vagyunk együtt és hát most februárba csináltunk közös facebookot. De ő csinált egy kamu facebookot magának hogy egy lánnyal beszélgethessen. Lebukott mert megtaláltam az üzenetet.. Elég érdekes dolgok voltak benne.

Azóta rengetegszer bocsánatot kért és törekszik hogy újra bízzak benne...Tényleg sokat törekszik. Most többet találkozunk. Egyre többet járunk kettesbe usziba, moziba.. Csak a véleményetek érdekelne hogy ha egy ilyen kiderűlne,ti meg tudnátok neki bocsájtani? Vagy utánna tudnátok benne bízni?



2016. márc. 7. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én bizalmam egyszer is nehéz elnyerni..mostani barátomnál HARMADSZORRA sikerül... Én bíznék benne és megbocsájtanék neki.😊
2016. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is azon vagyok. Csak sajnos rengetegszer előugrik bennem az üzenet amit olvastam. Akkor nagyon rosszul voltam. És most is ha eszembe jut nagyon rossz. Neked mennyi ideig tartott "felejteni" és újra bízni?
2016. márc. 7. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiu vok de minek kozos fb? És ha lesz wgy v nom nem beszelhet pasikal?
2016. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom hogy aki 1x megtette az megfogja többször is ! Ezek után már nem szabad benne megbízni!
2016. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért van mert igazából én se akartam facebookot meg ő se.. De nekem a suli miatt kell neki meg a munkája miatt. És semmi titkolnivalónk nincs.
2016. márc. 7. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem.
2016. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Válaszolva kérdésedre...

Elösször 3 évbe... (pontosabban 1 hétbe csak nem beszélt velem és megutált mert haragudtam)

Másodszor másfél napba...

2016. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen válaszaitokat. :)
2016. márc. 7. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!