Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Meddig várjak? Érdemes? Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak? Érdemes? Mi lesz a vége?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy évig voltam együtt igaz hogy nem volt felhőtlen a kapcsolatunk, sokat vitatkoztunk,de jól is éreztük magunkat legtöbbször. Nemrég szakított velem, azt mondta hagyjak neki időt gondolkozni. Minden hibámat megbántam, és van az a mondás hogy előbb gondolkodj aztán cselekedj. megbántam és nagyon szeretném visszakapni,a hibáimat helyre tenni. Azt mondta majd ő keres engem. Szerintetek megéri várni? Írogatott nekem, hogy majd így ad vissza mindent ami az enyém. Szerintetek felindulásból vagy csak húzza az agyam? Mi a véleményetek? Nagyon szeretem és szeretném visszakapni. Tudom előttem az élet mert még csak 19 vagyok, de akkor is nagyon szeretem.Kérlek normális válaszokat írjatok, mert nagyon megviselt vagyok, és éget a bizonyítási vágy, hogy megmutassam tudok változni! Mit tehetek? mennyi idő kell neki? Válaszokat köszönöm!

2016. márc. 9. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj vele mond el őszintén neki mit gondolsz és majd utána várj pár napot! ÉS ha jelentkezik akkor még szeret és képes elfelejteni amit tettél de nem az összeset. De figyelj arra hogy ez még 1-szer ne forduljon elő mert már utána nemfog megbocsáltani. De ha elmeséled mi is volt valójában akkor megpróbálok segíteni


15/L

2016. márc. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Egy finom üzentet küldj neki, hogy mennyire szereted és, hogy megbántad amit tettél (bár nem tudom, hogy mit tettél). Biztos visszaír, ha elég finoman fogalmazol és nem leszel túl rámenős.

Ha segítség kéne, akkor írj rám privátban.

Sok sikert.

2016. márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Durva, de pont ugyanebben a helyzetben vagyok. Annyi különbséggel, hogy ő nem kért gondolkodási időt.

Nekem az a tervem, hogy ugyanúgy fogok vele beszélgetni, mint ezelőtt, mert egy sima beszélgetésből is ki tud derülni, hogy megváltoztam és a probléma, ami volt, nincs többé. Több mint 1 hete tart már ez az állapot, úgy érzem jó úton haladok, viszont elég őrjítő is tud lenni... mert nem biztos semmi, lehet hogy teljesen feleslegesen próbálkozom... (Bár azért akkora hibát nem követtem el)

Annyit az elején elrontottam, hogy a szakítás után másnap rögtön ráírtam. Várni kellett volna egy pár napot, de minél többet annál jobb, bár sokáig nem bírtam volna.

Majd megírhatnád privátban, hogy végül sikerült-e visszaszerezned, meg azt is hogy hogyan.

Akik meg még nem jutottak el a szakításig, de érzik, hogy egyre jobban romlik a kapcsolatuk és sok a veszekedés, üzenem, hogy változtassatok azonnal, mert lehet hogy nem lesz több esélyetek...

2016. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!