Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az embereknél is van ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az embereknél is van ilyen időszak mikor jobban elkezdik keresni a saját párjukat?

Figyelt kérdés

Mint az állatoknál. Pl a macskáknál most hogy jön a tavasz minden macska elkezdi keresni a saját párját.

Bár ez egyáltalán nem hasonlít az emberekhez és nem is akarom az embereket az állatokhoz hasonlítani.

(Bár nálam az állatoknak is van annyi értékük mint az embereknek nagyon szeretem az állatokat)


2016. márc. 9. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen van az embereknél is ilyen időszak. Én is sokszor keresztem de nem nagyon találtam magamhoz valót. Aki megfelelt volna az messzebb lakot mint én. Ezért csak a barátságnál maradtunk
2016. márc. 10. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!