Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Létezik olyan fiú, aki megérti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan fiú, aki megérti, hogy nem szeretnék ajándékokat kapni és kézen fogva járni? 17/L

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Kérlek ne próbáljatok meggyőzni arról, hogy márpedig ajándékot kapni jó attól, akit szeretsz és a kezét is fogni. A számomra ideális kapcsolatban ez a két tényező nincs.
2016. márc. 9. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom létezik.
2016. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van. Barátom az élő példa
2016. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát a kézenfogva járásról nehéz lenne lemondani de ha valaki tetszik nem ez lesz az amiatt esetleg elszalasztom a lehetőséget 16/F
2016. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az ajándék egy dolog de szerintem annál jobb dolog nincs mint amikor kézen fogva setalhatsz a pároddal *.* kar hogy nincs kivel :(
2016. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van ien de anak vagy nincs péze vagy szexre kelesz
2016. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És Borsod megyében is? Miskolc környékén?:D
2016. márc. 9. 21:57
 7/9 anonim ***** válasza:
sajnos csak messzebb :/
2016. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen létezik,de azért néha leszopnál nem?
2016. márc. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem minden megbeszélés kérdése, ha szeret téged, elfogad ezekkel az igényeiddel együtt. Az remélem, nem baj, ha otthon, négy fal között megszeretget. :)


Egyébként csak kíváncsiságból kérdezem, az olyan "ajándékokat" sem szereted, amik abszolút nem kerültek pénzbe? Pl. az is sértene, ha szedne neked egy gesztenyét, vagy rajzolna a hóba mondjuk egy szívet, és a fényképet elküldené neked Messengeren? Most csak példákat írtam, nem tudom, milyen az ízlésed.

2016. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!