Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom szakított a csajával, és épp én voltam a közelben csaj ismerőse, és belém zúgott. 100-szor megmondtam neki, hogy nem vagyok és nem is leszek belé szerelmes, de mintha a falnak beszélnék. Küldi a netről kimásolt nyáladzós verseit, leírja nekem a mindennapi bajait, kb úgy érzem mintha egy lány nyávogását hallgatnám, semmi férfias nincs benne. Ráadásul azt hiszi nekem mekkora öröm és megtiszteltetés, ha küld magáról 50 szelfit, hol vigyorgósat, hogy szenvedőset, mind1, nem érdekel egyik sem. Minden reggel ír, hogy "jól induljon a napom"....na ezzel már el is rontotta. Gondolom kapok majd pár beszólást, hogy tök hülye vagyok, ő jó pasi, hogy törődik velem...NEM!!!! Beszélgetni nem lehet vele kb semmiről, műveletlen, és a beszélgetés neki azt jelenti, hogy elmondja, mit csinált ma. Próbálok nem válaszolgatni neki, nem írok vissza, vagy egy szmájlit max, de nem veszi a lapot. Barátként elvoltam vele, de mióta belém esett egy idegesítő levakarhatatlan kislány szerepét vette fel. Kérlek segítsetek, hogy ne bántsam meg de ne is utáljon utána.

2016. márc. 11. 00:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát máshogy nemfog menni csak ha megmondod neki is úgy ahogy most nekünk leírtad. A srác is hülye ha nem képes felfogni hogy ez nem kölcsönös (bár tudom ez nehéz ha valakibe ennyire bele van esve) viszont abból amit leírtál, neked sem lehet túl kellemes személyiséged már bocs...
2016. márc. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan mond meg neki, hogy téged nem érdekel, de tényleg, rendesen mond meg neki hogy szeretnél vele beszélgetni, és ezt írd le neki. Mond meg neki hogy ő neked nem lesz több mint barát, és ezzel amit most csinál, még ront is rajta. Mond meg neki hogy téged ez már felzaklat, és nem kellemes érzés amikor rád ír. Ha ebből nem ért, akkor tiltsd le.


Érdekes, szóval vannak még lányok akiknek nem abból áll a beszélgetés hogy leírják a napjukat? Bocsi, csak kevés ilyet ismerek aki még tudja mi a beszélgetés.


sok sikert vele 17/f

2016. márc. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2016. márc. 11. 00:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd láss csodát: 3 hónap múlva lesz egy feltett kérdés, amely valahogy így fog szólni:


"Egy haverom udvarolt nekem, de leráztam. Azóta már nem ír, sőt, lett barátnője is. Mit csináljak, hogy visszaszerezhessem őt? SegÍCCSetek!"

2016. márc. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"hogy ne bántsam meg de ne is utáljon utána"


itt a hiba. Amig neked szamit az, hogy o ne utaljon meg ne bantodjon meg, addig azt fogja gondolni hogy megiscsak erdekled, mivel torodsz vele.

Ha nem akarsz tole semmit akkor nem tokmindegy hogy utal-e?


Tiltsd le a fenebe es ne allj vele szoba, ennyi.

2016. márc. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Masik lehetoseg: ajanld fel neki hogy kottok egy uzletet: egyszer megdughat, de cserebe elfelejti meg azt is hogy letezel es soha tobbet nem maceral.
2016. márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
:D
2016. márc. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
őőőő...nem fekszem le csak úgy senkivel, nem vagyok p***, mint a többség. Ismerem annyira, hogy ne is erre kelljek neki, szóval az alkud amit te megcsinálnál, tárgytalan. A gond, hogy a HAVEROM zúgott belém, és nem érti meg, hogy maradjunk barátok. Valahogy meg kéne értetni ezt vele, hogy nem, nem járunk és marad úgy mint eddig! Csak gondoltam létezik erre egy szolidabb megoldás.
2016. márc. 12. 00:51
 9/10 anonim ***** válasza:
barátság extrákkal?
2016. márc. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha egyáltalán nem vonzódom hozzá akkor bajosan.
2016. márc. 13. 03:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!