Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akar normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar normális kapcsolatot? 17/L

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, volt már barátom akivel 1 évig jártunk. Miután szakítottunk (költözés) nagyon sokáig szomorú voltam és nem érdekeltek a pasik. Aztán tavaly nyáron megismerkedtem egy fiúval. 21 éves és ő maga a tökély (számomra). Azt mondta nagyon tetszem neki, megpróbálná velem, de sajnos nagy távolság van köztünk és nekem még nincs jogosítványom a busz/vonat meg elég gázos így abba maradt a dolog. Erre múltkor kb 2 hete megkeresett és egy nagyon jó délutánt töltöttünk együtt aminek a végére benyögte, hogy kedvel és tetszem is neki de CSAK ARRA. Ő nem akar kapcsolatot csak sex de azt akkor csak velem és én is csak vele. Miért van ez? :(

2016. márc. 13. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
nemtudom, nekem pl. egy komoly kapcsolatban benne van a szex is, azzal örömet szerzünk egymásnak. nem értem az olyanokat akiknek csak az kell, nekem kell mindkettő, érzelmi kötődés és szex is, ám ha nincs meg valamelyik akkor nem jó.. csak ezt sokan képtelen megérteni, volt hogy hozzámvágták hogy megint szexőrült, nekem csak az kell stb.. ezt egy hónapos kapcsolat után, pedig nem voltam tolakodó ezzel a témával, csak érdeklődtem hogy mit gondol erről, mert én igényelném. 17/f
2016. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A harmadik szem ***** válasza:
Nem akar időt és energiát beletenni egy olyan kapcsolatba, ami nem fog megtérülni szerinte.
2016. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 ez teljesen rendben van. De ez a srác azt mondta fojtogató érzés ha komoly kapcsolata van...ezért csak szexel de azt akkor csak 1 lánnyal.
2016. márc. 13. 16:30
 4/6 anonim ***** válasza:
hmm, talán az előző barátnője/női túlságosan akarták birtokolni, túlságosan közel akartak lenni hozzá nem hagyva neki elég helyet neki, ezért érezte úgy hogy fojtogató érzés egy kapcsolat, nem mehetett el ide, oda stb. ezt így tudom elképzelni, de magyarázd el neki hogy tudsz alkalmazkodni (már ha így van) egy bizonyos határig, legalább próbáljátok meg.
2016. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért beláthatod, hogy szexelni hatványozottan egyszerűbb, mint alkalmazkodni valakihez.
2016. márc. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem nem akadály, képes vagyok komolyabb kompromisszumokra. magamból kiindulva mondtam azokat.
2016. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!