Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy kell csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Járok egy lánnyal nem sokára meg is akarom csókolni, de nem tudom, hogy vagy mint kell csinálni... azt sem tudom, hogy a nyelvem teljesen vagy ne teljesen dugjam be vagy mennyire használjam vagy hová tegyem vagy mit és hogyan csináljak. Kérlek írjatok tippeket sürgős lenne és nagyon fontos!!!

2016. márc. 13. 18:30
 1/6 anonim válasza:

Hány éves is vagy?

Ne aggódj, az majd jön magától..

2016. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15/f
2016. márc. 13. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Mond neki, nyissa ki a száját.

Mikor kinyitotta turha le és indíts felé egy gyors járatot.

2016. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Barabás Fanni válasza:
100%
A csókolózás jön magától! Nincs rá használati utasítás vagy egy szabályzat! Mindenki máshogy csinálja! Csak annyi szabály van benne hogy; döntsd el a fejed nehogy össze ütközön az orrotok picit nyisd ki a szádat és mivel te vagy a fiú neked kell a fölső ajkát megkozeliteni de váltogatni kell persze lassan! Rágó ne legyen a szádba!!! Csukd be a szemed mert zavaró ha a partner nezelodik miközben smaroltok! Ne a szadon vedd a levegőt!! És ha sok nyalad gyűlt össze nehogy csók közbe nyeld le!! Akkor tarts szunetett!! Ha az ajkara értél ne csak tartsd ott mozgasd nyisd ki zárd össze gyengéden! Nem tudom mennyire értelmes amit írtam de sok sikert! Mindenki izgul az elsőnél :)
2016. márc. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"mivel te vagy a fiú neked kell a fölső ajkát megkozeliteni"


Ez nekem új. Én mindig is az alsót közelítettem.


43F

2016. márc. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Barabás Fanni válasza:
Hát én meg lány és lanykent mindig is az alsó a favorit! :D de kinek hogy jön! Nekem mindig is a fölsőt kozelitettek meg persze cserelodik is! :)
2016. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!