Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti szakítanátok 9 hónap után?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok 9 hónap után? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel egy bulin ismerkedtünk meg, de ott alig beszéltünk ez volt 2015 május 30-án. Aztán facebookon volt csak lehetőségünk beszélgetni meg skypon stb., mivel messze lakik tőlem. 2015 jún 9-én összejöttünk a sok beszélgetés után, majd 2015 július 7-én lementem hozzá. A lényeg hogy most tudtam meg hogy 2015 jún 29-én lefeküdt egy sráccal csak azért mert kanos volt. Ti kidobnátok?

2016. márc. 13. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
jah de előtte elmondanám mindennek hogy nehogy azt higyje magáról hogy normális amit tett
2016. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapból nem túl bölcs döntés fiatalon(de idősebben se) távkapcsolatokba belemenni. A legtöbben nem bírják ki, és így nem bírod megélni a hétköznapokban ezt az élményt, amit a másik személy nyújthatna. Előbb utóbb elhidegülés lesz a vége, vagy ez az eset, hogy valaki félrek_r. Tapasztalatszerzésnek jó volt ez, másra nem. Szerintem függeszd fel a dolgot, és maradjatok maximum barátok, ha számodra megéri még beszélgetni a lánnyal.
2016. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze!!! :D

Hahó megcsalt!!!

2016. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kerdes, meg jo hogy, kidobnam..

H-h csak ennyi ido utan derult ki?


Amugy elotte en is mondanak neki ezt azt..

2016. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! De egyet tudnotok kell hogy júl 7-ig nem volt belém szerelmes, ha mondhatjuk nem is voltunk együtt igazán csak szóban :/
2016. márc. 13. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt még meg lehet érteni, még csak "alakult" a dolog.

De azért igen morcos lennék, és nem mert ez történt, hanem csak most derül ki, és az egész mögött volt egy kamm szál. Ilyen szituban simán lehetett volna mondani, hogy valakivel kavarok, de lezárom épp, stb....

2017. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!