Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti szakitanatok vele? Hat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakitanatok vele? Hat honap utan derult ki, hogy van egy masik noje

Figyelt kérdés
mar volt kapcsolata, amikor osszejott velem, hozzakoltoztem, es o kozben sms-ezgetett, es telefonalgatott a masik nonek. Nem talalkozott vele ez ido alatt, szoval szexualisan nem csalt meg, csak erzelmileg, en ugy erzem legalabbis, es hazzudott, egy ilyen dolgot eltitkolt... es en nem tudok neki emiatt megbocsajtani. Igazam van vagy csak tullihegem, o persze azt allitja, levakarni akarta a csajt, na persze, azert hivogatta meg sms-ezgetett neki!

2012. máj. 14. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez komolyan kérdés? Hidd el, hogy egy csajt le lehet vakarni egy egyszerű "hagyjál békén"-nel is. Nincs sok eszed, ha nem dobod ki.
2012. máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

levakarni, persze...belülről:D

szerintem mehet a kukába

2012. máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
helyes.
2012. máj. 14. 12:50
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem értem.

Hogy lehetett kapcsolata, ha fél évig nem találkoztak egyáltalán? Oo

2012. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A leiratból nekem annyi derült ki csak, hogy ez az eset bonyolultabb 5 sornál.

De valóban kérdés, hogy kapcsolat, személyes találkozó nélkül? Érzelmi megcsalás sms-ben? Lehet(!!) túl dramatizálod a helyzetet.

2012. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

meglehet, de az az abra, hogy a (volt)noje lengyel es nem ugy volt, hogy egyfeszt talalkoztak, vagy o ment hozza, vagy a csaj latogatta meg ot... es javareszt chatelessel es sms-ben tartottak a kapcsolatot

amugy ugy jottem ra, hogy rejtegette elolem a telefonjat, es ez gyanussa valt... ha nincs titkolnivaloja, nem dugdossa a telefont, es nem is nemitja el! (nehogy meghalljam azt az sms-t!) ami utana gyanussa valt, es ha pocsek dolog is, beleneztem a telefonjaba, es hiaba torolgette ki ugyesen az sms-eket amiket a csaj irt, egyet ekaptam..... csunya erzes volt

2012. máj. 14. 15:28
 7/10 A kérdező kommentje:
meg kellene bocsassak, vagy nem? ezt nem tudom eldonteni
2012. máj. 14. 15:29
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 14:29 vagyok: ezt neked kell eldöntened. Legalább tisztázd a csajjal, hogy ő tud-e rólad. Mert akkor minden tisztább lenne. Dobj rá egy e-mailt véletlenszerűen s azonnal kiderül. Ha nem tud rólad, akkor neked van igazad. Ha tud rólad, akkor valószínűleg tényleg a csaj nyomulhat jobban mint kellene, de ekkor még az is lehet, hogy egyszerűen csak jóban vannak.

Bár az sms tartalmát te is mered. Ha semmi konkrét nem volt benne csak pl.: egy jó hétvégét kívánság akkor lehet, hogy tévedsz.

2012. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a csaja, en beszeltem vele telefonon, azt kerdezte, ki vagyok, mondom X baratnoje, azt mondja: O is!!!!!! szar erzes volt mondhatom... gondolom, neki is, o se tudott rolam... mar vege, akkor vege lett, a masik no lapatra tette azonnal, en nem tudom, mi a fenet keresek meg mindig vele
2012. máj. 15. 20:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Ezt neked kell eldöntened. Ha úgy gondolod lépned kell akkor azt mostanában kell megtenned, nem hónapok múlva. Ha maradni akarsz, akkor ezen át kell lépned, de tisztáznod kell a fickóval a helyzetet: mi az ami miatt ezt tartotta fent, mi az amiért színészkedett.

S ha javasolhatom, akkor nem tányérdobálva beszélj vele hanem higgadtan, úgy sokkal több mindent tudhatsz meg róla.

S akkor dönthetsz még mindig, hogy kiadod az útját vagy maradsz vele.

2012. máj. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!