Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Párkapcsolatban élők! Szoktáto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! Szoktátok szivatni a párotokat?

Figyelt kérdés

Trollkodni, hülyülni vagy bosszantani szoktátok-e. És szeretitek ha szivat, vagy röhögve lehülyéz titeket?

Véleményt írhattok:) (és kort, meg nemet is)



2016. márc. 14. 14:46
 1/10 donmogyoróscsirke ***** válasza:
64%
Jelenleg nincs kapcsolatom, de igen, gyakori jelenség. Nálam legalább is a kapcsolat, az egyben jó barátság is, ehhez tartozik a néhai trollkodás és viccelődés! Természetesen ennek is van egy határa, ezt embere válogatja, de amúgy okés!
2016. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Neha jo facebookon volt egy video a srac belokte a toba a bokorba a egy masik embernek vagy a fagyit az arcaba
2016. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 donmogyoróscsirke ***** válasza:
100%
2# Én is láttam azt, de abban már jó párszor átlépte a bizonyos határt a csávó. Értelmes ember azért nem löki bele a tóba barátnőjét ha mondjuk mennek valahova, meg nem szúr ki vele szándékosan. Néha egy-egy poénnak elmegy, de az a videó már már bőven sértő még a férfiszemnek is.. az enyémnek legalább is..
2016. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát mi folyamatosan szivatjuk egymást, csak néha már vita van belőle ha az egyikőnk átlép egy határt, és pl. pont nyőgösek vagyunk, akkor mind a ketten hamar fel tudjuk kapni a vizet. De amúgy nagyon szeretjük egymást :)
2016. márc. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:') ez szerintem aranyos és játékossá teszi a kapcsolatot. Persze érezni kell azt a bizonyos határt amit írtatok páran :D
2016. márc. 14. 16:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Én imádom az ilyeneket, de sajnos a barátom nem, ezért nem szoktam :(

17/L

2016. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi is rengeteget, meg vitázunk poénosan :D

Szerintem poén, ha mind a ketten tudjátok hol a határ...

Mostanában ez megy még:

F: "na ez megint hiszti"

N: "neem, nincs itt semmi hiszti csak adj már egy puszit" :D


26/N 31/F

2016. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ez aranyos, utolsó^.^

Nálunk olyan szokott lenni hogy beszélgetünk és erre ő hirtelen: "Szeretlek b**zdmeg"

Aztán röhög hogy milyen romantikusnak találom xDD

2016. márc. 16. 14:14
 9/10 anonim válasza:

Ránk valamikor ránkjön az, hogy komolytalanul viccesen beszélgetünk.

Szidjuk a másikat de olyan viccesen:D aztán a végén nevetve ölelgetjük egymást.

16/L 18/F

2016. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fruzs33 ***** válasza:
Sajnos most szingli vagyok :(
2016. márc. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!