Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szoktatok párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok párkapcsolatban poénból grimaszolni egymásra?

Figyelt kérdés

Na most nekem van egy alapból borzalmasan taszító fejszerkezetem. :D Nagy fej, idomtalanul elhelyezkedő fejrészek (nagy homlok, lefelé görbülő szemnyílás, beeső halánték és arccsont, apró fül, előrenyúló áll stb.), kopaszodok (ezt mondjuk kopaszságba tudom burkolni), és akkor erre ráteszek egy lapáttal a fintorgásaimmal, szóval gondolhatjátok. Nem hiába beszélek a levegőbe, kész "főnyeremény" vagyok külsőre! :D (Szarkazmusból írtam.)


A kérdésem viszont az, hogy párkapcsolatban ti szoktatok-e grimaszolni, fintorogni egymásra idiótaságból, állatsághülyeségből? Ha igen, visszataszítónak találjátok-e a párotok arcát?


2016. márc. 6. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez először kellene egy párkapcsolat.


A tükörben szoktam hasonlót csinálni. Végül is, az is egyfajta párkapcsolat, csak a pár minkét résztvevője én magam vagyok ugyebár. Fogalmazzunk úgy, hogy egy jól sikerült grimasznak köpködés lett a vége.

2016. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi majdnem Minden nap nyújtogatjuk a nyelvünk meg ilyesmi :D

Azt szokta mondani,hogy hallja ahogy forgatom a szemem :D

Soha nem volt visszataszító inkább idétlen vagy ijesztõ

19/L

2016. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Költőnő? ***** válasza:
100%
Majdnem mindig szoktunk pofákat vágni xd
2016. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
13-15 eves koromig kb en is csinaltam, azota ertelmesebb vagyok:)
2016. márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 VirágésBence ***** válasza:
100%
Ez a meleg folyamatosan grimaszol vagy fintorog, a kedvencem amikor megkóstolja a diétás kajáimat és bevágja a "nagyoncuki" fejét, de szerintem aranyos, néha lecsapnám, de tök vicces.
2016. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze.


A játékhoz tartozik.

:)

2016. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút, ráadásul mi már bőven 4x-en vagyunk túl, de mi rendkívül idióták tudunk lenni :-D
2016. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. :)
2016. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat. Fintor, szemforgatás, szájhúzogatás, idétlen kacsintgatás, szemöldökráncolás, csücsörítés, nyelvkinyújtás, mindet szoktuk. Nem találom visszataszítónak, inkább vicces.
2016. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!