Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállók, ti is szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, ti is szoktatok néha irigykedni azokra az ismerőseitekre, akik párkapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés
Hogyan juttok túl rajta? Nagyon elítélendő szerintetek?
2015. szept. 20. 20:46
 1/10 opened paradise ***** válasza:

Nem. Nem tudhatom,hogy mi van a háttérben és nem is irigylem tőlük,nekik is legyen jó.

Viszont van olyan,mikor egy párt látok nyálaskodni és akkor egy kicsit :D

De ott se tőlük irigylem.

2015. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Néha szoktam, ez is egy érzés, az meg érettség, ha az ember felismeri, esetleg ki is tudja mondani és nem az ellenkezőjét hangoztatja.
2015. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Örülnék ha nekem is lenne barátnőm, de nem szoktam irigykedni, csak egyszer fordult elő, amikor teljesen bele voltam zúgva egy lányba, és kiderült, h van barátja, na arra tényleg irigy voltam. Amúgy hidegen hagy, hogy mások kapcsolatban vannak e vagy sem.
2015. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy én szingli vagyok, tudok örülni más örömének. Legyenek boldogok. :) 22/F
2015. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindig,bármerre is járok irigy vagyok arra,akinek jutott kapcsolat,ez az igazság. :/ Mert nekem sajnos soha nem jut,és így hogy esélyem sincsen egy nőnél sem,jó nekik. ://///

24/F

2015. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Folyamatosan és nem tudom túl tenni magam rajta. Megőrjít.
2015. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem irigykedem senkire. Leiratkoztam mindenkiről, így csak akkor látom az éppen aktuális párkapcsolatukat, ha konkrétan valakire kíváncsi vagyok (ami nagyon-nagyon ritkán fordul elő).


Amúgy valszeg irigykednék, de nem csak erre, hanem mindenre. Elég pocsék életem van, szóval..

2015. szept. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: Ja igen. Az lemaradt, hogy Facebookon. Élőben gyakorlatilag 1-2 fővel tartom csak a kapcsolatot és nekik nincs barátnőjük.
2015. szept. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam irigykedni, mert tudom, hogy nem sokáig tart senkinek sem manapság az édenkert...
2015. szept. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 eztsetudtad ***** válasza:
Én néha a szinglikre irigykedem....
2015. szept. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!