Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet, hogy hamarosan az...

Lehet, hogy hamarosan az utcára kerülök! Munkám van, ahol van lehetőségem zuhanyozni, tiszta ruhát felvenni stb. Viszont lehet, hogy hamarosan nem lesz hol laknom. Mit javasoltok hol huzódhatnék meg?

Figyelt kérdés

Barátaim nincsenek, nem számíthatok senkire és nem is lenne pofám segítséget kérni.


A családomra nem számíthatok.


Albérletett, nem tudok fizetni a keresetemből. Csak úgy lenne elég az élethez a fizetésem, ha kiegészítené mégegy kereset. De mégegy nincs! Nincs párom!


Akivel eddig laktam, azon gondolkozik, hogy elhagy. Még nem mondta biztosra a dolgot, viszont ezek a szándékai.

Még biztosan van pár hetem felkészülni a "költözésre". Mit javasoltok?

Adjak el mindent, ami az enyém és nem tudom magammal vinni?

Hol keressek szállást?

Hova költözzek? Vagy egyáltalán ti mit tennétek?


2016. jan. 28. 15:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Munkásszálló (nem ugyanaz, mint a hajléktalan szálló)
2016. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Én olyan munkahelyet ajánlanék amelyik biztosít munkásszállót. Nem a legjobb de a az utcánál jobb. Milyen munkád van? És hol vagy helyileg?
2016. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol laksz, de sok olcsó munkásszállás van 30 ezer körül.

[link]

[link]

2016. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Saját vállalkozásom van, de a legnagyobb jó indulattal is csak "közepesen megy" jól.
2016. jan. 28. 15:30
 5/30 anonim ***** válasza:
Külföldi meló esetleg, főleg ha szakmával rendelkezel és értesz is hozzá, ha van rá kint kereslet érdemes elfilózni rajt,a mivel szállást biztosítanak a legtöbb esetben nem mellesleg valószínű több pénzt is keresnél.
2016. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%
Közepesen megy jól és nem tudsz albérletet fizetni?
2016. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Rengeteg költségem van, az vállalkozói igazolvány, a helység az eszközök, a munkatársam bére... stb.

Nekem sajnos nem sok pénz marad. :(

Szeretjük, csináljuk, lelkesek vagyunk!

Másik munkát nem szeretnék, mert a magam ura vagyok. Illetve a munkátársam is rossz helyzetbe kerülne, ha elküldeném. Nem ő tehet arról, hogy a magénéletem romokban van és nem is a vállalkozásom!

2016. jan. 28. 15:43
 8/30 anonim ***** válasza:
A helyiségben amit bérelsz nemtudnál lakni?
2016. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Estére nincs kibérelve. :(

Persze, aludhatnék ott munka helyett! Azt meg nem lehet.

2016. jan. 28. 16:09
 10/30 A kérdező kommentje:
Meghatározott időre bérelek. Plusz költségért adnák csak ki több időre. Amikor meg ott lehetek, dolgozom!
2016. jan. 28. 16:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!