Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudok beszelgetni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok beszelgetni a baratommal. Miert?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem ot de ha ketten vagyunk akkor sokszor csond van es ez annyira rossz. Felek hogy szakut e miatt eswtleh majd hogy nem tudunk beszelgetni. Mert egyszeruen nem tudunk semmi temat feldobni. Kulon kulom masokkal sokat beszelunk tehat nem az van higy alapbol szotlanok vagyunk. Mondanatok temakat amiket ilyenkor felhozhatnek es beszelgetest tudnek kezdemenyezni?:((

15/L


2016. márc. 17. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tudtok egymással beszélni, hogy kerültetek össze?


Bármiről lehet beszélni, az időjárásról, a suliról, mik akartok lenni ha nagyok lesztek, orszarvúk párzási szokásairól...

2016. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem is tudsz vele beszélgetni akkor ha olyan tipus akkor bújj oda hozzá...


De egyébként mindig meg lehet kédezni hogy hogy van...

2016. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Stark2000 ***** válasza:
Ha rákérdeztek arra, kinek milyen volt a napja, és abból feljön valami kicsit izgisebb / érdekesebb dolog, esetleg arról simán lehet beszélgetni. Ha szőrszál hasogatást csináltok abból, akkor pedig rengeteg másik téma is kijöhet belőle. Amúgy meg zene, régebbi (az az gyerekkori) hülyeségek / emlékek. Millió téma van.. DE! A politikát ne hozzátok fel, kérlek! Egyik nap hallottam, ahogyan a parkban egy fiatal szerelmes pár Orbánról beszélgetett illetve a törvényekről, internet adó baromságáról, ésatöbbi. :D
2016. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de az ilyen kapcsolatnak nincs sok alapja hosszútávon. Egyrészt: ha csönd van annak nem kéne cikinek lennie, onnan tudod hogy összeszoktatok, másodszor akivel igazán összeilletek azzal órákon keresztül tudsz beszélni. Ha friss a dolog akkor lehet hogy még nem nyíltatok meg, de egy ilyet nem lehet erőltetni. Ha megfelelő lenne az ember akkor jönne magától. 18l
2016. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Egy osztalyba jarunk es suli utan egyutt vagyunk es ezert ugye hogy mi tortent velunk aznap meg mi volt a suliba kilove

2016. márc. 17. 16:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egymásnak valóak, másképp a csönd nem lenne zavaró és észre se vennétek.
2016. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 gnoomage ***** válasza:
Szóval van egy "párkapcsolatod" ami abból áll, hogy bambultok egymásra kusban? Hát... itt nem a szakítással van a gond, valójában el kezdtetek egy párkapcsolatot...
2016. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gnoomage ***** válasza:

Bocsi, előző vagyok...


*el SE kezdtétek a párkapcsolatot" csak nem ide figyeltem :)

2016. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem nem csak babmbuljuk egymast hanem beszelgteunk csak sokszor van csond


Nem ertem hogy ertitek hogy nem is tunne fel a csond ha tenyleg osszeillenenk

2016. márc. 17. 16:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha össze lennétek szokva nem feszélyezne a csönd, szerintem elég érthető.

Gondolom az sem idegesít, ha épp percekig nem szól hozzád valamelyik szülőd, tesód, legjobb barátnőd vagy nem tudom, elég hülye példa, csak próbálom érzékeltetni.

2016. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!