Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért félek hogy elveszitem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek hogy elveszitem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már 2 honapja együtt vagyunk,és az utobbi héten nagyon keringet az az érzés hogy elveszithetem most vagy nem a régi nem hallom tőle annyiszor hogy szeretlek stb.Vagy csak parázok ok nélkül?
2016. márc. 17. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak ellaposodott a kapcsolat és fel akarja kicsit kavarni az állóvizet, vagy megnézni, hogy mennyire szereted. Vagy ahogy szokták írni: "Olyan pasi kell nekem, aki robban, ha azt hiszi, hogy elveszíthet"
2016. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fruzs33 ***** válasza:
Én is sokszor így érzek,ez természetes érzés,tudod,hogy nem vagy tökéletes,és vannak nálad jobbak is. De ne aggódj,biztos szeret a csajszi.
2016. márc. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és hát nem tudom hogy szándékosan vagy csak nekem tűnik úgy hogy irigyé akar tenni ,mert sokszor felhozza a fiu osztálytársait és tudja hogy nagyon féltékeny vagyok ,csak nem mutatom ki mert abbol csak a veszekedés jönne
2016. márc. 17. 23:36
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ne félj attól hogy el veszitetheted ha mar 2 honapja egyutt vagytok..... Szerintem szeret teged csak egy kis izgalom kell az életébe szerintem. És a lányok ezt azért csinálják h ti fiuk észre vegyétek hogy kudjetek értük... Attol mert mar nem mondja "egyfolytáb" h szeretlek meg hasonlok az még nem azt jelenti h már nem szeret.....
2016. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!