Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Félek hogy elveszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Félek hogy elveszítem!

Figyelt kérdés
A párommal nagyon szeretjük egymást 5 éve együtt vagyunk. Nagyon sok mindenen mentünk keresztül, viszont sokat veszekszünk mindketten nagyon akaratosak vagyunk. Ő kos én oroszlán horoszkóp szerint. Ő nagyon hisz ebben mindent erre fog. Most véletlenül találkozott a napokban egy emberrel aki ezzel foglalkozik. Ez a valaki azt mondta hogy hozzá a mérleg illene. És látom rajta hogy elgondolkozott. Utánaolvasott és tényleg jobban illenek egymáshoz. Most félek hogy elhagy. Kérdeztem volt-e már mérleg barátnője. Mondta még nem. Egyre jobban beleéli magát hogy hozzá mérleg való. Az összes konfliktusunkat a csillagjegyünkből és az aszcendensből vezeti le. Nagyon hisz benne én is valamennyire de most mit csináljak. Félek hogy egy ilyen miatt elhagy. Már lassan meg se merek szólalni nehogy az legyen hogy azért van konfliktus mert oroszlán vagyok. És nem akarom hogy emiatt keressen egy mérleg csillagjegyűt! Ti mit tennétek?
2015. nov. 22. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha azért hagy el, nem passzol annyira a horoszkópotok, akkor elég nagy barom, már bocsánat a kifejezésért.

Szerintem próbálj vele beszélni, mondd el neki, hogy nem szeretnéd elveszíteni, magyarázd meg neki, hogy a horoszkóp nem minden, de tiszteletben tartod, ami fontos neki.

2015. nov. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mondott ilyet hogy ezért el akarna hagyni. Viszont elég hullámzó a kapcsolatunk. Amit ő a horoszkópunkból vezetett le. És most csak annyit látok elgondolkozott azon hogy ő a mérleg jegyű nőkkel illene össze.
2015. nov. 22. 00:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kéne inkább azon gondolkodni, miért ez a sok veszekedés, és hogy lehetne javítani a kapcsolatotokon? Tök jó, hogy horoszkópokat olvasgattok, csak értelme nincs, és nem fog titeket előrébb vinni.
2015. nov. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bevezetném hogy hétvégén is legyen tanítás az iskolákban.
2015. nov. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
N sem értem miért nem a veszekedés én próbáltok lefaragni! Szoktatok kommunikálni? Mondjuk az is, én ezotéria-mániád emberekkel nem igazán érdemes kezdeni....
2015. nov. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ez vigasztal én mérleg vagyok, és ugyanolyan akaratos, keményfejű mint az oroszlán csillagjegyű barátnőm (ok van türelem meg kompromisszum készség is bennem, de melyik emberben nincs?). Viszont, ne haragudj, de röhejesnek tartom, hogy erre fogja a veszekedéseket. Egy kapcsolat legalább annyira szól az alkalmazkodásról mint a szerelemről. Téved ha azt hiszi egy mérleg csillagjegyben született emberrel nem lesznek problémák. Én inkább azon gondolkoznék, nem-e csak kibúvónak használja ezt az egész horoszkóp dolgot, hogy ne kelljen megoldani a valós problémát?

Hogy mit tegyél? Én azt tanácsolom, hogy beszélj vele erről. mond el úgy ahogy most itt, és kérdezz rá, komolyan úgy gondolja-e hogy a születésetek napja ennyire befolyásolja a dolgokat?

2015. nov. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mérleg vagyok de én mondom ink az oroszlán mint a mérleg rettenetesek a mérlegek :D párom oroszlán makacs nagyon :P beszéld le errol a butaságról
2015. nov. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!