Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek hogy elveszítem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy elveszítem a párom? Mit tegyek hogy ne őröljem fel az idegeinket?

Figyelt kérdés

Párom már 3 éve körülbelül külföldön dolgozik, 3-4 hetente haza jön másfél napra, 6-7 hetente pedig 10 napot töltünk együtt.

Szeretem nagyon, de sajnos ő nem tudna már itthon dolgozni, én pedig nem szeretném elhagyni Magyarországot.

Kitudnék menni hozzá 2-3 hétre mondjuk félévente, de sajnos ez a lehetőség nem adott mivel van szobatársa.

Viszont a probléma az az hogy nagyon sok fiatal nő is van ott a munkahelyén, a szálláson, és bár tudom hogy ha akar úgyis megcsal, de én félek, még így is hogy szinte vagyis tudomásom szerint mindegyik a párjával van.

Legfőképpen az zavar hogy nem is meséli el hogy beszél ezzel-azzal a nővel, és csak facebookon derül ki mikor bejelölik, vagy esetleg ír neki (még eddig csak egy, és az is fontos dolog miatt) csak mikor kérdeztem hogy hát ez a nő? Akkor ő nem is tudja hogy kiről van szó, majd esetleg 1 óra nyaggatás után jut esetleg eszébe hogy igen ő is kinn dolgozik.

9 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, és azt mondja hogy soha nem csalna meg, soha nem hagyna el de akkor is frusztrál az érzés.

Mindennap beszélünk skypon körülbelül 2 órát, és azt hiszem nincs okom féltékenykedni de mégis szeretnék néhány jó tanácsot, a félelem és a zavarás enyhítésére.


2016. jan. 2. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Ne haragudj, de én inkább a helyedben azon aggódnék, hogy mi lesz így később veletek, nem pedig megcsalás miatt. Párod nem akar hazajönni (magánvélemény, de nagyon is jól teszi, meneküljön innen, akinek csak van rá lehetősége - téged se értelek, hogyha van kint lehetőségetek felépíteni egy közös életet látatlanban is ezerszer jobb lehetőségekkel, akkor miért vagy még itt. A kapcsolatnak is lenne úgy jövője, meg nektek, meg együtt is lennétek - ezerszer szebb jövőkép.), te nem akarsz kimenni. Így nem építhettek közös házat, kiskutyát, kisbabát, vagy amire úgy szoktak vágyni az emberek általában. Hiszen még vagy hetven évig nem ingázhattok így... vagy te ezt hogyan látod?
2016. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez a végtelenyégig nem fog menni te is tudod.

Vagy elhagyod, vagy kimész hozzá. Neked kell dönteni.

Párral nem olyan rossz egyébként kint élni. Ezerszer könyebb mint akinek nincs senkije és úgy él kint, elhiheted...

2016. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!