Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lehetne helyrehozni ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne helyrehozni ezt?

Figyelt kérdés
Igyekszem röviden leírni. 18 éves vagyok, exbarátnőm, aki tegnap szakított velem 16. 5 hónapot voltunk együtt, de hétfőn csúnyán lekiabáltam a telefonban, amiért nem tudtam órákig elérni. buliztunk mindketten, de külön és stresszes éjszakám volt. nem volt szép tőlem, nem ez volt az első. másnap úgy volt hogy átjön hozzám, de nem jött. tegnap szakított velem, mert úgy gondolta sok volt a veszekedés és úgy érzi ezek után már nem lenne a régi. Ma beszéltem vele. Eléggé elba**tam. Könyörögtem hogy adjon egy utolsó esélyt ami hatalmas hiba volt. nemet mondott természetesen. Van valami amivel helyre tudnám hozni? (részletes sztori ha érdekel valakit írjon privátba!)

2016. márc. 17. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Azon a bulin szerintem már amúgy is volt valami, ha ennyire esélytelen nála a dolog. Továbblépet, valószínű már kavar is valakivel. Keress mást.
2016. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
biztosan nem. És szerintem mindenki tudja hogy milyen nehéz továbblépni. De ő sose csalt volna meg. Ebben biztos vagyok.
2016. márc. 17. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanácstalan vagyok ezalapján. Küldheted a részletes sztorit, ha gondolod.
2016. márc. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!