Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi idő együttlét után jön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő együttlét után jön a szex? Mi a sorrend?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy pár naoja vagytok együtt, csók, ölelés, stb.

Főleg fiúk: Mennyi idő múlva fogdossátok a lányt ( lányok: mikor hagyjátok )? Mikor jön az intim része ( szopás, nyalás )? Mikor jön a szex?

Kellemetlen ezeket így leírni, de 18 vagyok, lassan 1,5 hónapja vagyunk együtt, ő az első barátnőm. Kb mikor lehet számítani rá?

Kérlek ne mondjátok, hogy amikor érezzük, mert még nem igazán érzek semmit. Szeretem és örülök ha mellette vagyok. De nem tudom mikor mehet tovább. Nem érzem.

( Egyelőre még csak ölelés, csók, semmi egyéb nincs, ő 17. )


2016. márc. 19. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Eléggé fiatalok vagytok még ehhez. Várd meg, míg eléri ő is a 18-at. Az azért egy erős minimum. Amúgy meg a pártoktól függ. Ki, mennyire akarja. Kész. Erre nem lehet jobb választ adni.
2016. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

figyeld a lányt hogy reagál ha próbálkozol, ha hagyja akkor mehet, ha nem akkor várj még :)

szerintem hülyeség megvárni a 18-at, nincsenek az ilyen dolgok dátumhoz kötve

2016. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 hónap? 4 hónap?
2016. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sűrített levegő, miért jössz midniga 18al? szerintem ez nem kor függő ilyen szinten, persze azért 15-16 előtt erősen átgondolandó, de élnek boldogan olyan emberek akiknék ez így történt. Hozzátenném, hogy én lassan 19 leszek és még szűz vagyok, mert én még nem érzem magam késznek rá. De ha valaki igen és pár évvel fiatalabb akkor miért ne? Amúgy a kérdező kérdésére válaszolva, nincs erre ilyen, barátom első pár hónaptól kezdve próbálkozott fogdosággal, eljén mnég leállítottam, aztán amikro már nem zavart, akkor hagytam neki. Nem hónapoktól függ. Óvatosan nem tolakodóan a derekáról átcsusszanhat a kezed, ha visszanyomja akkor hagyjad, ha nem akkor menj tovább. Vagy beszéljetek mondjuk, hogy ő szeretne e tovább lépni.
2016. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sorrend: szerelem+bizalom+randi+mégtöbb bizalom+sok-sok randi+mégtöbb randi+annál is több randi+még nagyobb szerelem+még több bizalom+csókok és ölelések+idővel később még több csók és ölelés + még több randi+ mégnagyobb szerelem+ megingathatatlan bizalom = felkészültség a szexre.
2016. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!