Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan menthetném meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menthetném meg a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Nos, a barátnőmmel 8 hónapja vagyunk együtt nagyon de nagyon szeretem és ő is engem . Minden tökéletes volt úgy a 7. hónapig , de mostanában folyton ilyen piti dolgokon veszekszünk :/ Mindennap találkoztunk eddig ,de mert ő akarta ,én mindig úgy kérdeztem meg ,hogy van e kedve feljönni ráér-e stb. és ő mindig igennel válaszolt. Kicsit féltékeny típus vagyok ,ahogy ő is volt egy 3 napos szünet kb. aminek azthittem szakítás lesz a vége de megegyezés után ( ami azt jelentette ,hogy 1-2hónapig csakis 1-2 szer találkozunk de puszinál több nem lehet ,de nem jöhetünk össze mással(az ő ötlete) de kb. 3 perc utána megfogta a kezem és aztmondta hiányzik hogy fogjam a kezét és smároltunk kibékültünk ,de mostanában mindig felkapja a vizet butaságokon kitalálok programokat de ő mindig lefikázza lehív sokszor ,de mindig van valami kis feszültség. Mondta ,hogy nem adok neki elég teret és én ezt felfogtam és nem hívtam nem írtam neki direkt ,hogy legyen a családjával barátaival ,de akkor is lehívott engem :/ Szeretné kötöttségek nélkül jólérezni magát ,de nem akar mást csakis engem így megmondta konkrétan ,nem akar mástól semmit... nemtudom mit mondjak neki hogy rendeződjön minden és olyan legyen minden mint régen :/ SOS kérlek segítsetek!

2015. júl. 2. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Kérlek hogy ezt a kérdést a tini párkapcsolatok kategóriában tedd fel! Köszönöm! :)
2015. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Részéről most múlt el a rózsaszín köd, ideje, hogy kialakítsátok a "mindennapi" kapcsolatotokat, amibe már a barátok, egyebek is beleférnek, a mindennapi randik ritkábbak, de tartalmasabbak lesznek, így nem untok egymásra.


2. Valami feszültség van a munkahelyén, családjában, stb., amit esetleg ő sem tud konkrétan megfogalmazni, csak rányomja a bélyegét a hangulatára, és ezzel a kapcsolatotokra.


3. Nem vagytok egy hullámhosszon, te ragaszkodó vagy, ő szabad lélek. Ha ez a helyzet, akkor csak idő kérdése, hogy valamelyikőtök besokalljon. Itt az lehet a megoldás, hogy mindketten változni próbáltok, közelíteni a két szempontot, te sem fojtod meg, ő sem fikáz téged.


Természetesen a három opció kombinálható. Mindenképpen egy kiadós, őszinte beszélgetésre lenne szükségetek, illetve némi gondmentes együtt töltött időre. Nyaralás remek kezdet lenne kettesben!

2015. júl. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
még nem tudja mit akar és hogyan
2015. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!