Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy cigány srác az osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy cigány srác az osztályunkban, tetszünk egymásnak, a srác járni akar velem, viszont szüleim nem engedik, mert mégiscsak cigány. (A srác normális, csak a bőre barna) 13/Lány. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2016. márc. 22. 19:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
49%

Imádom a válaszolókat :D mostmár tudom, nem csak én utálom a cigányokat.

Egyébkent meg szereld le, mond meg neki kösse fel magát vagy valami, legalább 1 el kevesebb.

2016. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
77%

Vannak normálisak...tapasztalat.

Én se vagyok szent vmennyire elitélem őket mert 99%-uk viselkedésileg nem normális...belőlük lesznek az igazi bűnözők.De van 1% akik normálisak.De ebből kevés van.Én nem járnék cigánnyal...

2016. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
34%

engem a multkor lenyult egy de adtam neki nehogy megverjen

egyedul a fulkeben vele

2016. márc. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
47%

Atyaég, ez a sok rasszista komment. Valaki írja, hogy más kultúra vagyunk... Hát igen, ha most valaki külföldiként végigolvasná ezeket a kommenteket, akkor szépen leszűrhetné magában, hogy a magyarok kultúrája a gyűlölködés és az előítélet. De ne általánosítsunk, biztos van másmilyen magyar is. És igen, nyugodtan jöhetnek a lepontozások, ez az alternatív profilom. Mint a százalékom is mutatja, erről a profilról csak akkor írok választ, ha tudom, hogy a gyökereknek nem fog tetszeni. Szóval hajrá! :)


Hogy a kérdésre is válaszoljak, azt mondom, 13 évesen még ne akarjatok "járni", korai lenne. Barátkozzatok inkább, menjetek el moziba, és hasonlók. Mutasd be a szüleidnek, de csak úgy, mint egy barátot, akkor nem fognak eleve negatívan viszonyulni hozzá. Ha pedig megismerik, akkor már nem fog számítani a bőrszíne. Sok sikert! :)

2016. márc. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
52%

#14

Miért is vagyunk rasszisták? Akkor lennénk azok ha egy embert azért utálnánk mert más a bőrszine...de a cigány az nem ember.

2016. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
NAgyon köszönöm a kommenteket,bár volt ami elég rosszul esett...A lényeg hogy nem áll szándékomban elveszteni a szüzességemet,én is csak ilyen barátféleségben gondolkodok,és mégegyszer mondom,hogy a csávó nem egy rosszindulatú,igenis van szíve és ezt már tapasztaltam.Persze,a víz nem válik vérré,de...Nem az igazi büdös hülye cigány...és még jól is néz ki :))
2016. márc. 23. 16:50
 17/31 anonim ***** válasza:
43%
Én a trollkodást se zárnám ki 100%-osan a kérdező részéről. :D
2016. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
46%
Ne legyél fajáruló, mert ha eljön az Új Rend, te is s sorsukra juthatsz. ;)
2016. márc. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
61%

Jezusom! Ennyi rasszista birkát egy helyen ritkán látni! Mi a francert kell minden romát egy kalap ala venni?! Az hogy valakinek más a bőrszíne, hite, kultúrája vagy akármilye, nem azt jelenti hogy kevesebb mint ti! Én külföldön élek, cigány vagyok és az egész családom az és ezt én büszkén vállalom! Mivel az én családom tisztességesen megkeresi a kenyérre valót. Sajnos nem minden roma dolgozik meg a pénzért és ez szomorú. De emberek! Ébredjetek már fel! Rengetek (magyar) ember lop, csal vagy hazudik, csak úgy ahogy ti a cigányokról beszéltek. Külföldön élek is innen olvasva Ez engem teljesen elszolomorit hogy Magyarországon még mindig itt tartanak az emberek. Úgyhogy gondolkozzatok el azon hogy ti mennyivel érték többet és hogy mennyivel tettétek le többet mint mások!


A kérdező lánynak pedig azt tudnám mondani, hogy szerintem barátkozz vele és jártatok el moziba, parkba vagy bárhova ahol tudtok beszélgetni és megismerni egymást. Az elején legyetek csak barátok és majd pár év múlva lehet komolyabb is :) mutasd be a szüleidnek Barátként ;) és jegyezd meg: senki nem ér többet a másiknál :)


Remélem segítettem :)

2016. márc. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
44%

19#

Fogd már fel hogy nem rasszizmus! Az csak akkor lenne ha embereket utálnánk azok miatt amit felsoroltál, de a cigány az nem ember. Ez egy tény.

2016. márc. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!