Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy cigány srác az osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy cigány srác az osztályunkban, tetszünk egymásnak, a srác járni akar velem, viszont szüleim nem engedik, mert mégiscsak cigány. (A srác normális, csak a bőre barna) 13/Lány. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2016. márc. 22. 19:20
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
63%
#20! Jezusom! #19 vagyok. Erdekelne, hogy vagy az hogy a cigany az nem ember? Ugyan olyan ember mint a magyar. Ha szerinted azert kevesebb a masiknal mert lop, csal stb akkor el kell hogy szomoritsalak! A magyar ember is ugyan ezt csinalja. Termeszetesen itt is vannak kivetelek csak ugy mint a ciganyoknal. Nyissatok ki a szemeteket es a sajat hazatok korul seperjetek. valami/L
2016. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
39%

Kit érdekelnek a magyarok...

A cigány akkor sem ember. Beszélni sem tud...mondjuk állatnak sem mondanám mert azokat szeretem.

2016. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
68%

Kedves cigány! Ez azért elég kretén mellébeszélés, hogy a magyar is lop, csal. Előbb vágná el a saját torkát a legtöbb, minthogy bűnbe keveredjen. A te fajtádnak meg elég ha egy doboz cigi kell, már megy leszúrni a Marika nénit 500 forintért.

Na ezért nem vagytok emberek, és a gyűlöleten ne csodálkozz. Hosszú évek óta, még amikor gyerek voltam, akkor kezdték a beintegrálásotokat nem valami sikeresen. Tönkretettétek a kapott lakásokat, zaklattatok. Ezt melyik magyar meri megcsinálni külföldön? Nem egózni kellene, hanem alkalmazkodni! A gyűlölet akkor szűnik meg, ha egy szintre kerülünk. Viselkedjetek kultúráltan és ne toljatok már ki velünk.

2016. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
64%

Ja és még valami!

Mégis milyen jogon mertek ti itt az én hazámban háborogni azon, hogy csúnyán néznek rátok hah? Mi nem lehetünk dühösek, amiért a nagymamáinkat gyilkoljátok, gyerekeinket zaklatjátok, ott károsítotok meg minket ahol akartok? Hm?

Majd ha látok egy kis együttérzést, akkor változhatnak a dolgok köztünk, addig nem.

2016. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
23%
Nemar basszus...ha szereted es o is szeret, akkor kit erdekel a bore szine... :) ne is figyelj masokra! ha a fiu normalis akkor ne hagyd hogy eliteljek csak mert sotet a bore...a szuleid...a szuleidnek meg szerintem nincs beleszolasuk a szerelmedbe... erted...szerintem...nyugodtan :)
2016. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
76%
Szerintem a szüleidnek igenis van bele szólása a szerelmedbe, mert ők tartanak el és 13 éves vagy. Ha haza értél, megbeszéljük, neveletlen kölyke!
2016. jún. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
31%

b*ssza meg magát az összes cigány...

Még nekik is sikerül be csajozzni a mai világban

Hánynom kell, bocsánat azt megtudod mondani nekem kedves kérdező hogy mi tetszik neked benne/bennük*

Hogy elfértek egy fiat punto-ban 8-an?

2016. jún. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
3%
elférnek* dat fail
2016. jún. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
38%
Én se engedném. Isten őrizz.
2016. okt. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
4%
A cigány tanulatlan ezért csak tyúkot tud lopni A magyar gazdag és tanult ezért dollár milliókat.Hol az arány ki lop többet?Tudjátok ti miről beszéltek ha az összes cigány aki Magyarországon él lopna 1 tyúkot még akkor sem lenne ott az az arány amit közületek 1 ember csinál és hát van belőletek is bőven bűnözők csak ti nem tyúkot loptok vagy egy bicikli fát az erdőből.
2018. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!