Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A mai világban furcsa hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban furcsa hogy valakinek 15 évesen még nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Anyum munkatársának a lányával beszélgettem ma aki 13, és konkrétan ki mevetett amikor azt mondtam h még nem volt barátom. Ő már a 3. fiúval jár, úgy csokolóznak és falják egymást mintha legalább 20 évesek lennènek, azon se lepődnék meg ha kiderülne h a lány már nem szűz... ez csak nekem ilyen furcsa? Vagy csak én vagyok régimódú?
2016. márc. 22. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

En azt hittem ez a normalis.. Nekem se volt senkim meg 😊 nem gaz 😁..

16F

2016. márc. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
74%

Az lenne a normális, ha legalább 18 éves koráig párkapcsolata sem lenne.

A mai világ sajnos teljesen elkorcsosult...

(23 éves vagyok, de még nem volt kapcsolatom, amit egyáltalán nem is bánok.)

2016. márc. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Picit megnyugodtam 😁
2016. márc. 22. 23:53
 4/12 anonim ***** válasza:

Én 20 vagyok és nem volt még kapcsolatom, de mivel az életem minőségét és a sikereimet nem ebben mérem, így különösebben nem zavar. Annak ellenére sem, hogy sokan támadnak amiatt, hogy fiatalon élvezni kell az életet meg stb, de nekem fontosabb egy erkölcsös lány mint egy két hetes durva...

20/F

2016. márc. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is 15 vagyok (idén 16) még nem volt barátom, mert bem találtam még olyan fiút, akivel jól érezném magam. Igazából szinte soha nem is beszéltem fiúkkal, de ez lehet, abból adódik, hogy még éretlen vagyok hozzá. Szerintem később 17-18 évesen már több értelme van egy kapcsolatnak, ezért én türelmesen várok addig, míg nem szeretek bele valakibe. :)
2016. márc. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
szerintem gáz hogy még nem volt kapcsoltod!
2016. márc. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
bőven ráérsz még.. nekem is 21 évesen lett először kapcsolatom.
2016. márc. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Inkább az a gáz hogy 13 és úgy csinál mint egy 20 éves. Neked kellett volna kiröhögni őt...
2016. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem sincs. Szerintem nem gáz. A mi sulinkban éppen az van, hogy felsőbb osztályokban (9.-12) legalább kettő pár összejön egy osztályból. 15f
2016. márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem se volt és még nem is hiányzik, el vagyok magammal meg a haverokkal,nincs szükségem kapcsolatra.

vagyis egyáltalán nem te vagy a gáz, hanem a lány.Főleg hogy 13evesen gőze nem lehet a szerelemről...

17/f

2016. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!