Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok arról, hogyha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogyha valakinek még nem volt párkapcsolata 19 évesen?

Figyelt kérdés
Hátrány?
2015. nov. 23. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem előny. Bár ha lányról van szó, és nincsen konkrét oka hogy nem volt még kapcsolata(azaz sem a külseje sem a személyisége nem indokolja) akkor számomra az egy pozitív dolog.
2015. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én 20 éves vagyok és nem volt még párkapcsolatom. Sokszor kérdezgetik, hogy miért nincs barátom mikor ennyire gyönyörű vagyok...(szerintük) A válaszom erre mindig az, hogy a tökéletes partnerre vágyok aki valószínűleg velem is marad életem végéig. Nekem az első csók, első szex nagyon fontos. Nem vagyok régimódi, de ezek fontos dolgok az életben. Szerintem ez pozitív dolog...:)
2015. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmitse számít, ne hidd, hogy egy kapcsolattól megváltozik az életed, nekem ez már a 2. de a héten 6 vagy 13 napig ugyanugy egyedül vagyok, szerinted az a 1 nap amikor este fél órát késve találkozunk pár órára annyira megváltoztatja az ember életét? Senkise érrá és folyton tanul, és minden más dolga van cska lehetőleg te ne légy benne.
2015. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekemis 19 évesen lett először, és minél tovább húzódik annál megszerezhetetlenebb szinte cosdaként tekintesz rá és mikor megkapod hirtelen üres leszel de nem változik semmi csak aza néhány nap az életedbe, meg a sok stressz meg kiakadás...
2015. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát... nem rosszból, de én szerintem kell a tapasztalat most gondolj bele: nem ismered a srácokat, nincs róluk tapasztalatod, nem ismered a kapcsolatokat, nem tudod kezelni a kapcsolaton belüli konfliktusokat, stb.. Hogyan várhatod az igazit, ha nem tanultál meg bánni a másikkal? Mert bizony szeretni nem elég, meg kell tanulni azt is, ahogyan kezelni valaki mást. A másik pedig az, hogy honnan fogod tudni, hogy Ő az igazi, ha nincs viszonyítási alapod? Ez sajnos csak a filmekben működik, vagy pedig ha nagyon toleráns vagy, és a másik fél is az, de ez igazán ritka, főleg azok közt, akik nem tapasztaltak.
2015. nov. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!