Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom (19) ma elvisz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Horváth_Flóra kérdése:

A barátom (19) ma elvisz magukhoz, hogy bemutasson a családjának. Tudnátok adni jó tanácsot, tippeket, kérdéseket a szülőkhöz?

Figyelt kérdés
16 éves vok. Még nem voltunk nálunk, szóval az én családomat még nem ismeri. Nagyon izgulok, hogy esetleg kínos csendben fogunk-e ülni, vagy tényleg jó hangulat lesz. Van egy húga (15) és egy öccse is (7), nagyon szereti az öccsét. Van valami jó téma, amit felhozhatok? Milyen kérdésekre számíthatok, milyen kérdéseket tegyek fel? Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. márc. 25. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legyél kedves, udvarias, érdeklődő.Tőlem ilyenkor a sulit kérdezték, hogy megy, mit szeretek ott, mit nem, milyen tanuló vagyok, szüleim mivel foglalkoznak, stb.

Ilyen kérdéseket te is feltehetsz pl. a munkájukkal kapcsolatban, öccsét és húgát kérdezheted a suliról, öccsét arról, hogy mivel szokott játszani, ilyesmi :)

2016. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez jól jött. Én is ilyenekre gondoltam, de èletemben először visz haza valaki. Úgyhogy jobb biztosra menni. :D :)
2016. márc. 25. 11:06
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
légy természetes és önmagad. ne megfelelni akarj, de legyél kedves és vidám.
2016. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Minél inkább ráparázol, annál pozitívaban fogsz csalódni. Sose lesz olyan rossz kínos csend mint ahogy azt elképzeled. Pláne ha ennyi tesója is van.
2016. márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindegyikőtöknek. Szerintetek valami ajándékot vigyek?
2016. márc. 25. 13:08
 6/15 anonim ***** válasza:
Majd leiirod milyen volt?:)
2016. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Persze. Még van egy órám, és most éppen nyugodt vagyok. De az előbb még majdnem megőrültem az izgalomtól. :D
2016. márc. 25. 17:03
 8/15 anonim ***** válasza:
A lényeg,hogy legyél kedves,és ne stresszelj.Csak lazán :)
2016. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi. :D nem fogjátok elhinni. Az öcsém hozott nekem cukorkát, ès tök finom volt. Ettem is belőle párat. Hát nem tiszta zöld lett tőle a nyelvem? :'D és nem tudom leszedni. Mindegy... 10 perc és induluuuunk :3
2016. márc. 25. 17:48
 10/15 anonim ***** válasza:
A zöld nyelvedtôl függetlenül Jól sikerült?:)
2016. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!