Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 4 év után mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 4 év után mondjam meg a pasimnak, hogy sose néztem rá férfiként csak nagyon szerettem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ösztönös nő, igaz csinos vagyok, de sose a nemi dolgokat néztem a másikba. Inkább érzelmi társ, lelkitárs kell nekem mint férfi, ezért a mostani pasimra sose néztem férfiként. Ezt ő nem tudja, most 4 év után van értelme ezt elmondani.
2014. aug. 9. 13:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Hát a férfi helyében biztos kész lennék tőle... szerencsére engem nem fenyeget ilyen gond o.O
2014. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nincs. Miért törnéd össze ennyi idő után a szívét? Eléggé kicsesztél vele már így is.
2014. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Kerida ***** válasza:

Nincs. Ennél rosszabb dolgot nem mondhatsz neki.

Ezt már elszúrtad így is úgy is. Akkor kellett volna őszintének lenned amikor elkezdtétek.


Most már hazugság az egész így is úgy is.



De ez meg nem igaz, hogy akit lelkileg szeretsz arra nem lehet férfiként nézni. Akkor néznéd igazán férfinak, ha lelkiekben is szeretnéd.

2014. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm kezdetektől ezt nyomja mégis velem él. Mondjuk ki is lesz rakva hamarosan
2014. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De sose érdekelt ez a férfiként ránézni meg társai, nemiség és társai, de ettől talán jobban szeretem mint bárki más, mert lelkileg nagyon jó vele :)
2014. aug. 9. 13:15
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a gondolatot szerintem őrizd meg magadnak.
2014. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked elképzelésed sincs arról, hogy egy férfi számára ez a mondat mit jelent. Tartsd meg magadnak, mert őt mélyen meg fogod vele bántani, elképzelhető, hogy emiatt el is hagy, de ha mégsem, akkor is tönkreteszed egy életre az önbizalmát, önbecsülését. Ha szereted, nem hiszem, hogy ezt kívánnád neki!
2014. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
hát ja....gondolkozz már kicsit , neked , hogy esne ez fordított esetbe....
2014. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Miért olyan fontos ez? Nem az a legfontosabb, hogy szeressem meg szerelmes legyek belé és ez megvolt, miért olyan fontos a nemiség megléte?
2014. aug. 9. 13:21
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, hogy NE! Összeomlana egy egész világ benne, ha ezt elmondanád neki. Bár így is sajnálom őt...
2014. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!