Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítás után, ki szoktátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, ki szoktátok törölni az üzeneteket?

Figyelt kérdés

2016. márc. 27. 01:33
 1/10 anonim válasza:
100%

szerintem mindenképp töröld ,mert ha vissza nézzed őket ,csak túl fogod gondolni a dolgokat ,ami elég rossz tud lenni.. Sajnos ezt tapasztalatból mondom.. :(

tipp: ha az üzik között van olyan kép is ami ,azért sokat jelentet neked/jelent ,azt érdemes feltölteni valahova és eldugni valami olyan mappába amit nem igazán látsz ,ameddig nem vagy túl rajta... Később ,azért a képek lehetnek jó emlékek is hiszen az "idő megszépíti az emlékeket" és sok sikert az átvészeléshez.

2016. márc. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem töröltem, de egyáltalán nem is nézegetem.

Viszont ha te igen, és kattogsz rajta, akkor inkább töröld.

2016. márc. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Idővonalamról szoktam mindent törölni.

A beszélgetést és a közös képeket nem mert ha már túl vagy rajta remek emlék. Minden kapcsolatom az életemnek egy szakasza és ki ne akarna emlékezni azokra az időkre amikor boldog volt. A dolog nyitja hogy próbálj csak a szépre visszaemlékezni.

2016. márc. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
En nem. Van olyan exem,aki irant mar nem erzek semmit,de anno nagyon szerettem. Mivel tisztaztuk a dolgot es joban is vagyunk,jo erzes visszaolvasni nehany kedves uzenetet vagy megnezegetni a kozos kepeinket. Amikor szakitottunk tomboltam es mindent ki akartam torolni. Orulok,hogy nem tettem.
2016. márc. 27. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fruzs33 ***** válasza:

Nem minden esetben,csak abban az esetben,ha már teljesen megszakítottunk egymással minden kapcsolatot,mert akkor felesleges visszanéznem a beszélgetéseinket.Akár SMS-es beszélgetés,akár facebookos beszélgetés.

Ha viszont jóban maradtunk szakítás után,akkor megtartom.

2016. márc. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
törölj, dobj ki, semmisits meg mindent ami ahhoz a r**anchoz vagy szemethez köt
2016. márc. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen. Egyik barátomnál azért töröltem, mert úgy éreztem, ez a végső lépés, hogy túllépjek rajta. Hát neem, még most is nézegettem screenshotokat, de csak mert ő volt a legjófejebb ember, akivel eddig találkoztam :) másik két barátomnál azért lett törölve, mert velük rosszul váltunk el, viszont egy kicsi még így is megvan, azon röhögni szoktam, hogy milyen szánalmas már :D
2016. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én szakítás után másnap töröltem is, megszabadultam mindentől ami emlékeztet rá, így is eszembe szokott ő jutni, hát még ha nem szabadultam volna meg az emlékektől

azt hiszem jól döntöttem így

2016. márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Adelll ***** válasza:
Hat en kitoroltem. Nem lett olyan jo vege es ezert igy konnyebb volt. Nem kellett mindig latnom es igy vissza se tudtam volna olvasni. Az emlekek ugyis megmaradnak.
2016. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én töröltem, de megbántam. Szerintem egyszerűen csak ne nézegesd.:(

Idővonalról viszont mindent leszedtem.

2016. márc. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!