Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 1 ev utan tudtam ezt meg. Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 ev utan tudtam ezt meg. Van ebben barmi ami miatt szakitanom kene vele vagy csak egyszeruen elbizonytalanitottam es ezert erezte azt, hogy nem akarok mar tole semmit?

Figyelt kérdés
A jelenlegi bratnommel nehezen indult el az ismerkedes. Sokat beszelgettunk es nagyon sokaig nem tortent semmi, nem tudta, hogy mit akarok tole es en sem nyomultam egyszeruen csak sokat beszeltunk es talalkoztunk.3 het mulva elmentunk egy buliba es mind a ketten tobbet ittunk majd felhivtam magamhoz es lefekudtunk. Egyikunk sem tudta hova tenni ezt az egeszet, jozanul nem ment volna bele. Ezutan kicsit eltavolodtunk egymastol, nehezen tudtam vele ugy beszelni ahogy elotte.1 het mulva kavart egy masik sraccal (csok). Majd 1-2 het mulva osszejottunk. Azt mondta, hogy ugy erezte hogy velem ez ennyi volt mivel nem ugy alltam hozza mint aki egyutt akar lenni vele.

2015. nov. 22. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Neken a vége ugy jön le h ö akar szakitani de ha nem én nem szakitanék vele mert akkor nem voltatok együtt az csak 1 piás sz.x volt
2015. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ti nem tudjátok, hogy mit akartok egymástól, akkor mi honnan tudjuk ? Amúgy ez a tipikus nem tudom mi van de ha van valami mégse legyen, inkább keresek mást, de mégis visszatérek, mert tök éretlen vagyok az egészhez, csak nagy lány vagyok kategória a részéről.
2015. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Felre ertitek. Ez meg az ismerkedesunkkor volt. Megtortent a buli es utana nem volt semmi. Nem ugy viszonyultam hozza, mint aki barmit akar tole. Kb mint egy haverhoz es ezert hitte ezt azt hogy nem akarok tole mar semmit. Miota egyutt vagyunk semmi ilyen nem tortent...
2015. nov. 22. 13:15
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezelott mi nem voltunk egyutt soha. Kavart velem,kavart egy masik emberrel es osszejott velem. Ez tortent.
2015. nov. 22. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj én eléggé lenézem az olyan embereket akik, azért jönnek össze egymással mert sokat ittak egy buliban, de attól még működhet jól a kapcsolat, és mivel így jöttetek össze az sem nagy szám, hogy kavart valaki mással is. Én ez miatt nem szakítanék.
2015. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért szerintem se szakíts. Nem voltatok együtt, ezért nem megcsalás, ha csókolózott egy másik fiúval, ráadásul te álltál hozzá így. Nem azt mondom, hogy te vagy a hibás, ne érts félre. Csak szerintem örülj, hogy minden rendben, és együtt vagytok.:)
2015. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De abba semmi rossz nincs, ha valaki tetszik neked, sok idot toltotok egyutt, de azt erzed, hogy nem jutsz elorebb ezzel a szemellyel es igazabol egyutt akarsz vele lenni, de ugy erzed, hogy a masiknak annyira nem fontos, hogy tegyen komolyabb lepeseket ezert, szoval van egy masik fiu aki tetszik es ugy gondolod, hogy vele lehet, hogy ez megtortenne, aztan ra egy hetre a masik fiu megteszi a szukseges lepeseket es ot valasztod?
2015. nov. 23. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!