Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan bolondítsam magamba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bolondítsam magamba?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyn tetszik. Én is bejövök neki, de szexet akar. Inkább először magamba csábítanám, de nem tudom hogyan. Adnátok tanácsot? És legyszi csak hasznosat!
2016. márc. 30. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Mahadba csábìtánád??

Max a wc kefét tudod.

2016. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nem volt valami hasznos válasz..
2016. márc. 30. 22:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki csak szexet akar, azzal nem is érdemes foglalkozni. Egy ilyen tahónál jobbat érdemelsz. Ne alacsonyodj le idáig,hogy akarj tőle bármit is.
2016. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tetszik, s mondta is hogy én is tetszek neki. Éppen ezért szeretném magamba csábítani. Adtak pár tanácsot, neten is láttam párat..de ti mit csinálnátok, hogy magatokba bolondítsátokm
2016. márc. 30. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:

De csak megdugni akar nem érted???????

Attól, hogy tetszel neki, csak ennyit akar.

2016. márc. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!