Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedek egy lánnyal hogyan...

Ismerkedek egy lánnyal hogyan tudjam meg szeret-e? +nettes kapcsolat fontosabb mint a valóság? A rosszifúkat jobban szeretik? Hogy bolondítsam magamba?

Figyelt kérdés
Szóval ismerkedek egy lánnyal 5 km-re lakik,volt egy srác akivel 2 hónapig jártak netten de nem találkoztak de bele volt bolondulva. Megcsalta meg gyereket is csinál meg ilyenek. Én se értem hogy lehet netten megcsalni valahogy na jó ez egy hosszú történet. Szóval Velem nem úgy írkált mint a azzal a facebook barátjával. Vele sose találkozott, velem meg már ötször élőbe. Neki írta hogy életem meg szerelmem meg nekem sose írt még ilyet. Hogy lehetnék rosszfiú? Nem jelentek neki kihívás ezért nem szeret engem? Élőbe ölelgetjük egymást meg ilyenek, de úgy érzem hogy kell valami plusz amitől jobban fog vonzodni hozzám. Külső meg van tetszem neki viszont nem tudom mi volna az amitől én belém is belém bolondulna!

2015. febr. 25. 01:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom a lányok nem mondják ki de mindig is az ilyen srácokhoz vonzódnak. Én nem vagyok ilyen szóval egy kicsit változni akarok mert ha ilyen maradók sose lesz lány aki belém szeret.
2015. febr. 25. 01:13
 2/3 anonim ***** válasza:

Nett

• kedves, csinos, előzékeny, tiszta

• takaros

• szíves

pl.: es war nett bei euch

nagyon kellems volt nálatok


:P

^^'

2015. febr. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kezdj el meselni neki egy masik lanyrol, akit megismertel, es milyen jofej. Bar biztos, hogy egy ilyen lany megeri a faradozasaidat? Lehet, jobban jarnal egy masikkal.
2015. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!