Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok milyen randi? SEGÍTSÉG!...

Roland.csoki kérdése:

Lányok milyen randi? SEGÍTSÉG! Tetszik egy gyönyörü lány! Hogyan hívjam el randozni? Hogyan bolondítsam magamba? :D

Figyelt kérdés

Londonban játok iskolába 2 hónapja és nagyon megtetszett egy spanyol lány az osztályomból.

Szerintetek hogy hívjam el randizni?

Nem igazán tudom mit szeret és kb 2 mondtatot váltottunk összesen :S

Sokkal jobban beszél angolul mint én de probalok gyorsan tanulni ( 3 hobapja tanulok angolul de mar E3-as osztalyban vagyok) amennyire tudok.

Nem szeretném elszúrni nagyon bejön :)

Üdv!



2014. márc. 4. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk kezdd azzal, hogy bevallod, mit érzel iránta.
2014. márc. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyszer csak oda megyek és---> szia tetszel eljosz meginni valamit?
2014. márc. 4. 01:17
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Istenem...


Ha félsz, akkor csináld azt, hogy odamész hozzá, egyszerűen beszélgetsz vele, próbálod kicsit megismerni, de ezt akkor se húzd tovább, térj rá, hogy miért keresed a társaságát.

2014. márc. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Rendben!

És azután?

2014. márc. 4. 01:29
 5/10 anonim ***** válasza:
A legkönnyebb dolgod van: elkezded a társalgást azon a vonalon, hogy "mi külföldiek" mondjuk mióta élnek Londonban, milyen volt Spanyolországban, meséljen a régi életéről, hogy neki mi könnyítette meg a beilleszkedést... majd végül lazán kérdezd meg, hogy lenne-e kedve X időpontban X programhoz.
2014. márc. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként hadd mondjam el, hogy nincs olyan módszer, ami általánosan mindenkinél működne. Az emberek különböznek, mindenkinek más az "ízlése", nézete. Ettől lesz változatos, szép az élet. Vagy talán jobb lenne, ha minden olyan gépies lenne? Nekem az jön be, ha konkrétan megmondják, hogy mit akarnak. Más ettől egyenesen elriadna. Neked kell kiismerni a lányt.
2014. márc. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm A válaszokat!


Jöhetnek még :D

2014. márc. 4. 08:05
 8/10 palkristof válasza:
Szerintem próbáld meg megnevettetni és utána érdeklődj meg hagyd hogy beszéljen megáról.........
2014. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 fhlcísgdvlsbvlgrezvb válasza:
szerintem..menj hozza koszonj neki szepen..kezdj el vele beszelgetni es hidd el hogyha van joo humorerzeked es jool tudod hasznalni a szavakat es jool beszelsz akk magadba bolondithatod..hivd meg egy italra..nők napjan vagy alkalmakkor lepd meg ajandekokkal vagy csokival esetleg viraggal..sok sikert:))
2014. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 5. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!