Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ugy erzem felek a kapcsolatokt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem felek a kapcsolatoktol. Miert?

Figyelt kérdés
Szoval eddig barmi komolyabbrol lett szo meghatraltam es nem jottem ossze senkivel. Most pedig jarok valakivel de valamiert nemtudok ugy kozeledni felek az elso csoktol is. Utalom higy ezt csinalom. Szeretem ezt a fiut de akkor is. Meg a szakitast is egyszerubnek latnam de nem fogok mostansag szakitami vele. Miert erzem iy? Es hogyan kuzdhetnem ezt le?:(
2016. ápr. 2. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet félsz a csalódástól vagy attól,hogy valamit elrontasz.Nem vagy elég magabiztos?
2016. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15evesek vagyunk
2016. ápr. 2. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus. Nem vagy megelégedve magaddal.
2016. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!