Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak én érzem úgy, hogy soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy soha nem lesz normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Van olyan, hogy valakihez egyszerűen senki sem illik? Mert mostanában én nagyon úgy érzem. Életemben egyetlen fiút szerettem, de vele már vége, azóta pedig képtelen vagyok normális kapcsolatot kialakítani fiúkkal. Néha azt érzem, már sosem lesz senkim. Egyedül vagyok ezzel?

17/L


2016. márc. 25. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy képtelen vagy normális kapcsolatot kialakítani? Ez mit takar?
2016. márc. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,nem vagy egyedül...17/F
2016. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem kb 2 héttel ezelöttig. 17/f
2016. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt takarja, hogy akármilyen kedves, aranyos az a fiú, nem tudok belé szerelmes lenni.:(
2016. márc. 25. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Írhatsz privit, ha gondolod. 18/F
2016. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem csak te vagy így 17/f
2016. márc. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem se lesz soha normális kapcsolatom, mert csak olyan lányokkal hoz össze a sors, aki nem tud szeretni, vagy nem akar szeretni.


Gondolj a másik oldal kínjaira is! :) Bár mondjuk én már elfogadtam a sorsom. 17/F

2016. márc. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!