Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Szerintetek is az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek is az a menő ha egy buliba a csajok részegre isszák magukat? Azt vettem észre hogy azok a lányok, akik nem isznak nem kellenek senkinek csak, akik olyan részegre isszák magukat és nem tudják hogy mit csinálnak

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól tartok ez egy provokatív kérdés...amúgy természetesen van jó pár kivétel. Pl annak is lehet barátja aki még buliba se jár.
2016. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem menő

Csak azért szeretik a fiúk az ilyen lányokat mert full részegek és meg lehet őket dugni

2016. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem élek egyikkel se. Amikor ittam az új évkor volt akkor is pezsgőt 1pohárral ennyi. És jobban örülök annak is ha barátnőm se iszik például meg buliba jár.(Haverokkal szoktunk összejönni néha dumálgatni de nem éppen nevezném bulizásnak) 17/F
2016. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Stark2000 ***** válasza:
Persze, az K**SZOTT MENŐ (már ha retardált vagy, az ilyenek jönnek be, értelmileg fogyatékos vagy, 10 év alatti érettségi szinten vagy). Miért lenne ez menő, vonzó, vagy.. akármilyen? Aki bulizik és a sárga földig issza magát, az undorító véleményem szerint. Ráadásul.. egy nő? Egy lány? Ember. Én örülök, hogy a barátnőm utálja az alkoholt, és még kényszerrel sem tudsz vele megitatni 1dl-nyi sört, vagy akármit. :D Szerintem taszító és undorító, amit leírtál. Akik nem isznak, normálisak.. hát ott nem a lányokkal van a baj, hanem azokkal a srácokkal, akik nem szúrják ki, hogy az a srác normális.
2016. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem csak a bulizós Fiúk léteznek, én elhiszem hogy nagyon vonzó lehet az ha egy srác igazi "nagymenő", de számolj azzal h nekik az ilyen lányok tetszenek, a többi srác nem szereti ezeket. Már csak te tőled függ: A nagymenő srácok után sóvárogsz vagy ott vannak a normális fiatalok. A te kezedben a döntés.

F

2016. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Scav ***** válasza:
Nekik azért kell az a csaj, aki iszik, mert így nagyobb eséllyel fektethetik meg. Mert erre mennek. A gyors szex érdekli őket.
2016. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nos az a helyzet, hogy már mondhatom is az érem másik oldalát, sajnos a rendes srácok sem kellenek a lányoknak!
2016. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!