Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Két éve húzódik. Úgy érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve húzódik. Úgy érzem szeretem. Kérlek olvassátok el a story-m. Mik a vélemények? Tanácsok? Észrevételek?

Figyelt kérdés

Kb. két éve húzódik egy számomra lezáratlan történet egy lánnyal és gondoltam írásban összefoglalom, mert elég sok dolog történt.


Túl hosszú lett és nem is akarom itt közzétenni ezért egy linken korlátozott ideig letölthető a leírás. Várom az őszinte véleményeket, tanácsokat.


[link]



2016. ápr. 8. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Letöltöttem, de nem adja be. :( de ha megkérhetlek elmeséled priviben? Mert akkor megpróbálok segíteni,ha nem gond...
2016. ápr. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zedricht ***** válasza:
Ez olyan mint egy könyv.
2016. ápr. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyob tipikus amerikai filmből kivett történetnek hangzik. Egyébbként az a Lídia a képen?
2016. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ma este elolvasom és irok velemenyt de kb mirol szol 2mondatban?
2016. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már tesztelget téged, és kíváncsi bizonyos reakcióidra, akkor érdekled. Én a helyedben ezt az egészet úgy ahogy van, átküldeném neki is, bár nem ismerem a lányt, te jobban tudod mit reagálna, de az biztos, hogyha nem mondod el neki amit valójában érzel, akkor ő sem fog lépni. Végül is vesztenivalód nincs, két év után már igazán megérdemelsz egy választ. Nagyon szurkolok, hogy összejöjjön:)
2016. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mint egy könyv? Ezt bóknak veszem :)

Nem kitalált történet, és igen, Lidi van a képen.


Mostanában úgy néz ki jól alakulnak a dolgok, mint ahogy a végén is olvasható. Már csak a tettek mezejére kell lépnem, úgy érzem.

Köszönöm a válaszokat, és várom még másokét is szívesen. :)

2016. ápr. 9. 01:24
 7/8 anonim válasza:
Írtam privit. :)
2016. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Válaszoltam! Köszi mindenkinek az eddigieket! :)
2016. ápr. 14. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!