Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megvárjam míg ő kezdeményez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvárjam míg ő kezdeményez vagy léphetek én elsőnek?

Figyelt kérdés
Én 15L(8.osztályos) ő 14F(7.osztályos). Csütörtökön ahogy végeztem az 5.óra után mentem le a barátnőmhöz, és megkérdeztem, hogy melyik busszal megy haza, meg hgy lesz e még órája, és volt még 1 órája, mondom megvárom és hazamentünk együtt. Ott voltak az osztálytársai is, mikor megkérdeztem tőle, hogy xy-nak van e most valakije, azt mondta, hogy nem tudja, de beszél vele. Hát bnőmet megelőztem, és beszéltem a sráccal még aznap. Lényegre törtöm és összejöttünk végleg végre(😊😊). Mondta hogy még fog rám írni de nem írt. Ahogy pénteken sem, még suliba se jött, szombaton se írt, se ma, de még nincs vége a napnak. A hetem jó lesz nagyon(hetes leszek, nem tudok vele beszélni szünetekben, órák vége után tudnék de 5-10 perceket csak, de az elég, lényegre török én majd). Én agyaltam azért azon, ha holnap bevárom suli előtt, hogy beszéljünk, meg minden. Régóta teszik nekem, meg ő is akar valamit, mert mégis csak azt mondta, hogy igen,járna velem. Én a szemébe meg a hangjába szerettem bele, de maga a fiú tetszik, így tökéletes, hál isten nem ilyen anya-apa elkényesztetett seggnyaló fia,hanem az a udvarias, csendes fiúk. Én se az a plázacica féle vagyok, de ami kell megkapom. De ezek most nem lényegesek, hanem az, hogy miben ki kezdeményezhet(csók, ölelés, kézfogás stb). Elnézést ha zavaros, nem összefüggő mondatokat írtam egymás után.:)
2016. ápr. 10. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha akarsz kezdeményezhetsz te is. Én azt tettem. Ugyan olyan lesz az érzés...

De nem ajánlom hogy mindenbe te kezdj. Hagyd őt is hogy megmaradjon az önérzete...😊

2016. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fehér kezd.
2016. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Minden jól ment. Reggel bevártam suli előtt, és beszéltünk, ugye közben mentünk is be. Lent maradtam az osztályánál és beszélgettünk pár percet, nekem mennem kellett(ő földszinten van én meg a másodikon és oda egy élet felmenni hétfő reggel de mindennap de ez lényegtelen) és megöleltem és adtam puszit az arcára. 3.szünetben lementem a könyvtárba(folyosójukon van)és mondtam egy várjon egy kicsit, de ugye mind a ketten hetesek vagyunk, szóval elzavartak. 6.óra után mentem bnőmmel haza, de adott 5 percet hogy a fiúval beszéljek, ő elment a bnőivel trécselni még, mi ugye ketten maradtunk, és ott támaszkodtam a falnál mondtam hogy jöjjön nyújtottam a kezem ő megfogta és mellém állt, adtam puszit az arcára aztán ő is majd végül szájrapuszi is volt 2-3x. Majd ő ment a dolgára, én meg mentem a bnőmmel haza. Egész utón vigyorogtam mint a tejbetök. Fura "újra" boldognak és érzelmekkel lenni.
2016. ápr. 11. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!