Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem olyan mint régen. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem olyan mint régen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Április 20-án jöttünk össze.Egy osztályba járunk.És amióta eggyütt vagyunk lesz@r.Megkérdeztem mi ennek az oka de azt mondta hogy én másokkal jobban elvagyok meg velük hülyéskedek.Én mindig vele szoktam lenni és azér nem hülyéskedek vele mert nem tudom nevetne e rajta vagy nem.Múlt héten nem is szólt hozzám és elegem lett szakítottam vele.De megkérdezte miér én meg azt hazudtam neki hogy a legjobb fiúbarátom tetszik.De ez nem így van!!Foggalmam sincs miér mondtam!:( Szombaton újra összejöttünk de megint sz@r rám.Megkérdeztem mi ennek az oka és azt mondta nem tujda elfelejteni amit mondtam neki.És mondtam hogy nem komolyan gondoltam meg hogy meddig fogja ezt csinálni.Azt mondta ameddig nem felejti el.És mivan ha soha nem fogja elfelejteni és örökké ilyen marad?Szerintetek?

2016. ápr. 11. 15:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem kene hazudni megbizhatonak kene lenni es akkor nem szivanl ilyen hulyesegekkel...minden ember annyit ér amennyit a szava...
2016. ápr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ez nagyon meggondolatlan volt tőled :( Gondolj bele az ő helyzetébe.. Azt mondtad, hogy a legjobb fiú barátod tetszik, akivel gondolom sok időt töltesz stb. Elhitte neked. Most meg mondod neki, hogy nem gondoltad komolyan. Hát, ha meg is tudod győzni , hogy tényleg nem gondoltad komolyan, akkor is benne lesz most már, hogy mi van, ha mégis tetszik neked :( szerintem sose fogja elfelejteni! De ahogy leírtad a kapcsolatotokat, lehet jobb lenne elfelejteni egymást.. De ez csak az én véleményem
2016. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én nem tudom ezt a kapcsolatot hagyni mert már két éve nagyon szerelmes vagyok belé..és nem tudnám elengedni.
2016. ápr. 11. 18:33
 4/14 Thomika20 ***** válasza:
De ha leszar téged magasról, akkor nem fogod érdekelni már. Nálam is ez volt. Bár én fiú vagyok. A kapcsolatunk végén elkezdett megismerkedni másokkal, leszart engem. Állandóan másokkal hülyéskedett. Nem érdekelte, hogy szarik rám és hogy ez nekem fáj. Otthagyott.
2016. ápr. 13. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
szerintem dobd a srácot. ha tovább is ebbe a kapcsolatba maradsz sok fájdalom fog érni ezt el hiheted
2016. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerdán összejöttetek, aztán szombaton újra, és a kettő között volt egy szakítás, jól értettem?
2016. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen..
2016. ápr. 25. 19:15
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a kapcsolat nem sok jót tartogat. Már az első néhány napban szakítás meg ilyesmik...de lehet, hogy csak átmeneti időszak ez:) itt az évvége, lehet, hogy sokat kell tanulnia a jobb jegyekért és gondolom nem sok ereje marad másokra is...persze ha erősebb lesz a kapcsolatotok, akkor biztosan több időt fog veled tölteni:) egyébként meg osztálytársad, nem?! Azért csak tudod, hogy miken szokott nevetni...:D

És szerintem próbáld meg visszanyerni a bizalmát, hogy újra elhigyje, hogy őt szereted.:)

2016. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sokáig úgy voltunk hogy barátok, de csók,ölelés meg fogjuk egymás kezét..de most megint szakítottunk és ő már ilyen leszarom stílusban beszél velem..de azt mondja szeret és lenne még nála esélyem csak nem mondja el mit tegyek.és énsem tudom hogy szerezhetném vissza a bizalmát.
2016. ápr. 25. 19:27
 10/14 Thomika20 ***** válasza:
Minek akarod visszaszerezni a bizalmát?
2016. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!